x 


Yuvarlak Boru Ayağı

İmalatçısından İndirimli Yuvarlak Boru Ayağı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yuvarlak Boru Ayağı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yuvarlak Boru Ayağı Kullanışlı ekonomik
Yuvarlak Boru Ayağı M.D129.10 Özellikleri / Malzemesi 60 lık Yuvarlak olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yuvarlak Boru Ayağı üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Rotil Ayak Plastik modelleri fiyatları, toptan Yuvarlak Boru Ayağı çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 103,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Yuvarlak Boru Ayağı M.D129.10

Rotil Ayak Plastik  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
60 lık
Yuvarlak olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yuvarlak Boru Ayağı fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yuvarlak Boru Ayağı modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yuvarlak Boru Ayağı fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yuvarlak Boru Ayağı alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok