x 


Endüstriyel Mısır Patlatma Makinası

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel mısır patlatma makinaları modelleri sinemalarda mısır patlatmaya en uygun mısır patlatma makinası toptan endüstriyel mısır patlatma makinesi satış listesi pop corn mısır patlatma makinası fiyatlarıyla endüstriyel mı
Endüstriyel Mısır Patlatma Makinası POPCORN ST 7 :Yağlı mısır patlatmak için profesyonel mısır patlatma makinası fiyatları sinemalarda tuzlu mısır yapımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik mısır patlatma makinası modelleri yağlı tuzlu patlamış mısır için endüstriyel mısır patlatma makinası teknik şartnamesi sanayi tipi mısır patlatmada kullanılan mısır patlatma makinası fiyatı özellikleri toptan fiyatlı elektrikli pop corn mısır patlatıcı makine fabrikası tezgah üstü mısır patlatma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 36.597,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Mısır Patlatma Makinası POPCORN ST 7 AMP16

Set Üstü Mısır Patlatma Makinesi Pop Corn Makinası

Mısır Patlatma Makinası Teknik Özellikleri
Mısır Patlatma Makinası Genişlik 50 cm.
Mısır Patlatma Makinası Derinlik 60 cm.
Mısır Patlatma Makinası Yükseklik 95 cm.

Isı Kapasitesi 1.0 Kw.
Çalışma Gerilimi 220 V.
Çalışma Frekansı 50 Hz.
Net Ağırlık 36 Kg.
1 saatteki mısır patlatma kapasitesi yaklaşık en fazla 4-5 kg dır

Pişirme esnasında yağ, tuz baharat ekleyebilirsiniz
Alt sıcak muhafazalı
Devrilir tencereli
Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garanti
Bol ve ucuz yedek parça
15 yıl yedek parça bulundurma garantisi

NOT: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle Bir Cihazınız Zaten Var ve Arızalı İse Teknik Servis Çağırmak İçin Tıklayınız veya Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Endüstriyel Mısır Patlatma Makinası POPCORN ST 7 :Mısır Patlatma Makinası ile yapılan patlamış mısırların tadına doyulmaz. Mısırı Patlatma esnasında ekleyebileceğiniz yağ, tuz ve baharat patlamış mısırın tadına tad katar. Nefis patlamış mısırın tadına; küçükler kadar yetişkin insanlarda bayılır. Yeni iş kuracaklar için; Mısır Patlatma Makinaları çok kazançlı, az sermayeli eşsiz bir geçim kapısıdır. Patlamış mısır yapıp satmak için, mısır patlatma makinası istiyorsanız Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu setüstü Popcorn makinası elektrikle çalışır, özel dizayn edilmiş mısır patlatma tenceresi gayet dayanıklı olup paslanmaz krom çelikden imal edilmiştir. Emsallerinden üstündür, Mısırları patlatırken üzerlerine tuz yağ ve baharat ilave edebilirsiniz. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok