x 


Kestart Hamur Kesme Tartma Makinası

Kestart Hamur Kesme Tartma Makinası:Kestart hamur kesme ve tartma makinesi;hamuru seri bir şekilde istenilen gramajda hem kesip ve hem de tartma işlemini de yapabilme özelliğine sahiptir - Otomatik hamur kesme ve tartma makinası satışı 0212 2370749
Kestart Hamur Kesme Tartma Makinası HKT 01:Kestart hamur kesme ve tartma makinesi;hamuru seri bir şekilde istenilen gramajda hem kesip ve hem de tartma işlemini de yapabilme özelliğine sahip hamur kesme-tartma makinasıdır - Otomatik hamur kesme ve tartma makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 195.532,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

KESTART HAMUR KESME-TARTMA MAKİNASI HKT 01

KES TART MAKİNASI - OTOMATİK HAMUR KESME-TARTMA MAKİNASI

 * Hamuru istenilen gramajda ve seri şekilde kesen makinadır - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hamuru seri ve düzgün şekilde keser

 * Döküm gövdeden imal edilmiştir - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yağ haznesi gövdenin yanındadır ve yağ aşağı inmeden kısa mesafede devir daim yapar

 * Az yağ sarfiyatı yapar - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz kaportalıdır

 * İmalat ve Montaj Hatalarına Karşı 2 Yıl Garantilidir Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite/Saat/Adet: 2500 Adet

 * En(mm): 620 - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Boy(mm): 1350

 * Yükseklik(mm): 1550 - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor: 1,5 kw

 * Makine Ağırlığı(Kg): 450 - Kestart hamur kesme tartma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kestart Hamur Kesme Tartma Makinası HKT 01 :Kestart hamur kesme ve tartma makinesi;hamuru seri bir şekilde istenilen gramajda hem kesip ve hem de tartma işlemini de yapabilme özelliğine sahip hamur kesme-tartma makinasıdır - Otomatik hamur kesme ve tartma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok