x 


Ekmek Kesme Makinası Bıçağı

İmalatçısından fırınlar için en kaliteli ekmek kesme makinası bıçakları modelleri yemekhaneler için en uygun baster ekmek kesme makinası bıçağı askeriyelerde kullanılan baster ekmek dilimleme makinası bıçağı satış listesi ekmek dilimleme makinelerinde ku
Ekmek Kesme Makinası Bıçağı Üreticileri Ölçüleri EB 26 PCK: Sanayi tipi ekmek dilimleme makinaları için profesyonel ekmek kesme makinası bıçağı fiyatları fırınlarda ekmek dilimleyici makinelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik ekmek kesme makinası bıçağı modelleri kollu ekmek kesme makinesi için endüstriyel ekmek kesme makinası bıçağı teknik şartnamesi bıçakları körelmiş set üstü ve tam boy ekmek kesicilerinde kullanılan ekmek kesme makinası bıçağı fiyatı özellikleri ekmek kesme makinası bıçağı bakımı nasıl yapılır temizlenir ekmek kesme makinası bıçağı nasıl takılır değiştirilir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 91,43 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ekmek Kesme Makinası Bıçağı EB 26 PCK

Ekmek kesme bıçağı pimden pime 26 cm uzunluğundadır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kalın tip m6 cıvatası da (metrik 6 cıvatalı) dahil olmak üzere toplamda 31 cm. uzunluktadır
Özel yaylık çelikten imal edilmiştir, özel makinalarda bilenmiştir, kolay körelmez
Ekmek dilimleme makinesi bıçağı ; tırtırlı kesme ağzıyla ekmekleri rahat keser Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek kesme makinelerinde kullanılmak için üretimi yapılmıştır
Pimleri ve bağlantı aparatları ekmek kesme makinesi bıçağının fiyatına dahildir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Her ekmek dilimleme makinesine uygun bağlantı pimleri için fiyat alınız

500 adet ve üstü ekmek dilimleyici bıçak siparişi için özel fiyat verilir arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ayrıca her marka ekmek dilimleme makinelerinin tamiri bakımı servisi ve diğer ekmek kesme makinesi parçalarının ( motoru kayışı kasnağı anahtarı  taraklı plastiği ekmek itme sacı ekmek iticisi ) satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek Kesme Makinası Bıçağı EB 26 PCK: Ekmek kesen dilimleyen makinelerde kullanılmak üzere üretilmiş bu bıçak özel yaylık çelikle yapılıp dayanıklı ekmek kesmesi için özel olarak bilenmiştir. Ekmek kesme makinasında randımanlı ve uzun ömürlü ekmek kesimini sağlar. Tırtırlı ekmek kesici bıçağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Tamircisinden Ekmek Kesme Makinesi Bıçağı Nasıl Sökülür Takılır Değiştirilir Videoları


Körelmiş Ekmek Dilimleme Makinası Kesici Bıçak Sökülmesi Takılması Değişimi Servisi Videosu

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

ekmek makinası bıçağı parçası haricindeki diğer parçaları ekmek makinası bıçağı satış sitesinden alabilir, bulamadığınız ekmek makinası bıçağı parçaları modellerini aşağıdan yazarak sorabilirsiniz 0212 2974432 Örneğin; ekmek makinası bıçağı...

ekmek makinası bıçağı parçası haricindeki diğer parçaları ekmek makinası bıçağı satış sitesinden alabilir, bulamadığınız ekmek makinası bıçağı parçaları modellerini aşağıdan yazarak sorabilirsiniz 0212 2974432 Örneğin; ekmek makinası bıçağı temizliği nasıl yapılır? ekmek makinası bıçağı fiyatları ne kadar? 0212 3614581 ekmek makinası bıçağı nasıl değiştirilir? telefonu 0212 2536412 dayanıklı ekmek makinası bıçağı bakımı nasıl yapılır? ekmek makinası bıçağı nasıl takılır? ekmek makinası bıçağı parça satıcısı ve tamircisi 0212 2375906

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok