x 


Çift Sıra Delikli Boru Brülör

İmalatçısından İndirimli Çift Sıra Delikli Boru Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Çift Sıra Delikli Boru Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Çift Sıra Delikli Bo
Çift Sıra Delikli Boru Brülör M.D021.03 Özellikleri / Malzemesi 70 cm 27”2 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Çift Sıra Delikli Boru Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Boru Brülör Çiftli modelleri fiyatları, toptan Çift Sıra Delikli Boru Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 97,06 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Çift Sıra Delikli Boru Brülör M.D021.03

Boru Brülör Çiftli  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
70 cm
27”2 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Çift Sıra Delikli Boru Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Çift Sıra Delikli Boru Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Çift Sıra Delikli Boru Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Çift Sıra Delikli Boru Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok