x 


İkinci El Buz Kırma Makinesi

Sahibinden en kaliteli ikinci el buz kırma makineleri modelleri en uygun ikinci el buz kırma makinesi çeşitleri ikinci el buz kırma makinesi satış listesi ikinci el buz kırma makinesi fiyatlarıyla az kullanılmış ikinci el buz kırma makinesi satışı
İkinci El Buz Kırma Makinesi GS180:Kafeteryalar için ikinci el buz kırma makinesi fiyatları otellerde kullanıma uygun az kullanılmış ekonomik ikinci el buz kırıcı makinesi modelleri restoranlar için temiz kullanılmış ikinci el buz kırma makinesi teknik şartnamesi milkshake smoothie hazırlanmasında kullanılan ikinci el buz kırma makinesi fiyatı özellikleri buz kırma makinesi nasıl kullanılır bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com

İkinci El Buz Kırma Makinesi GS180

  İkinci el buz makinesi;

* Ölçüleri: 20x28x41.5 cm - İkinci el buz kırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ağırlık: 4.3 kg

* Güç (w): 60-80

* Elektrik: 220v 50hz - İkinci el buz kırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Model yılı 2015

* Temiz kullanılmış ikinci el buz makinesidir

* Hızlı bir şekilde buz kırımı yapar milkshake, smoothie gibi buzlu içecekler hazırlayabilirsiniz - İkinci el buz kırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedekparçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Buz Kırma Makinesi GS180:Buz kırıcıları buz kırma makineleri buz parçalama makinelerinden bu ürün arisco marka gs180 model az ve temiz kullanılmış ikinci el buz kırma makinesidir - İkinci el buz kırma makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Haznesine konulan kalıp şeklindeki buzu (küp,parmak) ince ve kırık şekilli buz haline dönüştüren bu makineyi kafelerde milkshake yapımında otellerde-restaurantlarda kokteyllerinize ince buz hazırlamak için kullanabilir parçalanmış buz ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz - İkinci el buz kırma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok