x 


Tepsi Taşıma Arabası İmalatı

İmalatçısından en kaliteli yemek tepsisi taşıma arabaları modellerinin en uygun toptan self servis tepsisi taşıma arabası satış listesi fiyatlarıyla tepsi taşıma arabası satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı yemek tepsisi taşıma arabası fiyatı
Tepsi Taşıma Arabası İmalatı ATTA4663170:Oteller için profesyonel tepsi taşıma arabası modelleri lokantalarda kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik tepsi taşıma arabası fiyatları imalatçılarından sağlam tepsi taşıma arabası satışı Telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 14.122,26 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tepsi Taşıma Arabası İmalatı ATTA4663170

 - Ölçüleri 46x63x170 cm.dir - Tepsi taşıma arabası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Tepsi taşıma arabasının imalatında 304 kalite paslanmaz krom çelik saç ve profiller kullanılmıştır
 - 30 adetlik tepsi taşıma kapasitesi vardır- Tepsi taşıma arabası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Tepsi taşıma raflarının arasındaki mesafe 5 cm.dir
 -  40*60 cm ölçüsünde tepsi koyma rafı vardır - Tepsi taşıma arabası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 - Tepsi taşıma arabasının taşıyabileceği azami yük 80 kg.dır
 - 100 mm çapında 2 si frenli 2 si serbest dönerli toplam 4 tekerleği vardır - Tepsi taşıma arabası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tepsi Taşıma Arabası İmalatı ATTA4663170:Paslanmaz tepsi taşıma arabaları bulaşık tepsi taşıma arabası modelleri self servis tepsisi toplama arabalarından paslanmaz tepsi taşıma arabasının imalatı 304 kalite krom çelik saçla tepsi taşıma arabaları fabrikası üretimi 46*63*170 cm.ölçüsünde ve 40x60 cm tepsi rafı ölçüsü olan 5 cm.aralıklı 30 tepsilik rafı alan özel ölçüde üretimi yapılmış hareketli tekerlekli tepsi taşıma arabasıdır.İmalatı özel olarak yapılmış tepsi taşıma arabası haricinde her ölçüde yemek servis tepsisi taşıma arabası üretimi tepsi toplama arabası imalatı bulaşık tepsi taşıma arabası üretimi self servis tepsisi taşıma arabası imalatını yapıyoruz - Özel ölçülü tepsi taşıma arabası imalatı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.



İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok