x 


Paslanmaz Çay Kahve Potu

İmalatçısından en kaliteli bravilor paslanmaz çay kahve pot modelleri en uygun krom çay kahve servis potu fabrikası üreticisinden toptan inoks kahve sürahisi satış listesi paslanmaz çay kahve potu fiyatlarıyla paslanmaz çay kahve potu satıcısı telefonu
Paslanmaz Çay Kahve Potu STAINLESS STEEL DECANTER:Profesyonel ofis ve evinizde kullanabileceğiniz şık paslanmaz çelik 1,7 litrelik çay kahve potu modellerindendir.Yukarı doğru açılan kapak sayesinde çay kahve kolay dolum pot üretimi kaliteli yapıldığından paslanmaz çay kahve sürahisi fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı paslanmaz çelik çay kahve potu fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu stainless steel çay kahve potu temizliği nasıl yapılır kullanılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır.Paslanmaz bravilor çay kahve potu ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.268,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Çay Kahve Potu STAINLESS STEEL DECANTER

*1,7 litre hacimli paslanmaz pot Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Kullanımı kolay menteşeli bir kapağa ve sağlam bir sentetik tutuşa sahiptir
*Damlatma yapmaz ve kolay dökülebilir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Paslanmaz ve kolay tutulabilir plastik malzemelerden üretilmiştir
*Yukarıya doğru açılan kapak sayesinde içine kahve, çay ve su dolumu kolay yapılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
*Kahve ve çay içecek ısılarına karşı dayanıklıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Çay Kahve Potu STAINLESS STEEL DECANTER:Ofis, büro, toplantı odaları, fuarlar ve hatta şık görünümü itibariyle evinizde de kullanabileceğiniz paslanmaz çay kahve potu 1,7 litrelik çeşitlerinden paslanmaz çay kahve potunun imalatı bravilor bonamat tarafından profesyonel damlatma yapmaz dolumu kolay taşıması rahat paslanmaz çelik çay kahve potları fabrikası üretimi kaliteli krom malzemelerle yapılmış kullanışlı paslanmaz çay kahve servis potu modelidir - paslanmaz çay kahve potu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok