x 


Nostaljik Bakır Çay Ocağı

İmalatçısından en kaliteli çay bahçeleri için bakır çay kazanları modelleri kafelere en uygun elektrikli nostaljik bakır çay kazanı toptan paslanmaz kazanlı bakır çay ısıtıcısı kazanı satış listesi pastanelerde kullanılan bakır kahveci tipi çay semaveri
Nostaljik Bakır Çay Ocağı ESE2:Kahveciler için profesyonel nostaljik çay ocağı fiyatları su ısıtmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik elektrikli bakır çay ocağı modelleri büfelerde çay içmek için endüstriyel paslanmaz çay ocağı teknik şartnamesi okul kantinlerinde kullanılan bakır çay ısıtıcı ocağı fiyatı özellikleri nostaljik çay ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 23.611,13 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Nostaljik Bakır Çay Ocağı ESE2

* Dekoratif işlemesi olan bakır çay kazanının 2 çay demlikli kapasitesi vardır 

*Akıllı kontrol paneli ve günlük ayrı ayrı programlanabilme özelliği vardır - Elektrikli nostaljik bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Kahveci tipi bakır çay kazanın üzerinde dijital göstergesi bulunmaktadır

*Sws akıllı su sistemi şebekeden pompa ile damacanadan su alabilir - Çay ısıtıcısı bakır kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Büfelerde kullanılan paslanmaz kazanlı bakır çay kazanı rezistans gücü 3 Kwdır 

*Nostaljik bakır çay kazanın su haznesi yapısı kaynaksız sıvama paslanmazdır - Elektrikli çay ısıtıcı semaveri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Su hazne malzemesi paslanmaz 304 L DDQ 1.2 mmdir

*Kahveci tipi bakır çay kazanının 25 mA kaçak akım rölesi vardır

*Ölçüleri 65X35X42 cm olan nostaljik bakır çay kazanı satışı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Su hazne kapasitesi 30 litreye kadar alabilir - Büfe tipi bakır çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Sanayi tipi çay kazanın ayakları 10 cm kromdan oluşmaktadır

*Isı izolasyonu seramik fiber battaniyedir - Endüstriyel elektrikli bakır kaplama çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*Kompanent güvenliği 25 A kontaktör

*Sıcak su çıkış musluğu mevcuttur

*Açma - kapatma anahtarı da vardır - Bakır paslanmaz kazanlı elektrikli çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Nostaljik Bakır Çay Ocağı ESE2:Sanayi tipi çay kazanı modellerinden nostaljik bakır çay kazanının imalatı 65*35*42 cm ölçüsünde olan profesyonel otel self servislerinde çay ısıtıcı ocakları fabrikası üretimi kaliteli 304 paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı elektrikli bakır çay ocağı modelidir - Endüstriyel nostaljik bakır çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok