x 


Alüminyum Brülör

İmalatçısından İndirimli Alüminyum Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Alüminyum Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Alüminyum Brülör Kullanışlı ekonomik endüstriy
Alüminyum Brülör M.D005.03 Özellikleri / Malzemesi 11.5 cm Alüminyum olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Alüminyum Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg-Lng Brülör Dikey 2 No Takım Kromajlı modelleri fiyatları, toptan Alüminyum Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 503,45 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Alüminyum Brülör M.D005.03

Lpg-Lng Brülör Dikey 2 No Takım Kromajlı  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
11.5 cm
Alüminyum olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Alüminyum Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Alüminyum Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Alüminyum Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Alüminyum Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok