x 


Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapağı

Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapağı:Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapakları Endüstriyel Portakal Sıkacağı Parçaları Zumex Greyfurt Nar Sıkacakları Parçalarından bu portakal sıkma makinası ön kapağı Z-32 ve Zumex Z-38 modeli portakal sıkma makinalarına u
Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapağı AS3301503:Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapakları Endüstriyel Portakal Sıkacağı Parçaları Zumex Greyfurt Nar Sıkacakları Parçalarından bu portakal sıkma makinası ön kapağı Z-32 ve Zumex Z-38 modeli portakal sıkma makinalarına uygundur,orijinal Zumex yedek parçasıdır.Zumex Z-32 Zumex Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı haricinde Alveo Can Can Ekber Hosk İnoksan Öztiryakiler Porsmak Remta Santos Simton Zummo Zumoval portakal sıkma makinası modellerinin ön kapaklarını plastik parçalarını sıkma topunu süzgeçlerini limon sıkma başlıklarını satıyoruz - Zumex Z-32 Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 17.863,18 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapağı AS3301503

 * Bu endüstriyel portakal sıkma makinası parçası Zumex otomatik portakal sıkma makinalarının ön taraftaki sıkma toplarını kapatmak için kullanılan şeffaf ön kapağıdır, orijinal Zumex yedek parçasıdır - Zumex Z-32  Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Zumex portakal sıkma makinası ön kapağı Zumex Z-32 ve Zumex Z-38 modellerine uygun orijinal Zumex koruma kapağı yedek parçasıdır - Zumex Z-32  Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Zumex Z-32 ve Zumex Z-38 ön kapak haricinde Zumex portakal sıkma topu Zumex portakal kabuğu sıyırıcı Zumex portakal kesme bıçağı Zumex kapak sıkma vidası Zumex motor Zumex redüktör gibi orijinal Zumex parçasını satıyoruz - Zumex Z-32  Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ve sanayi tipi Zumex portakal sıkma makinası yedek parçaları haricinde Alveo Can Can Ekber Hosk İnoksan Öztiryakiler Porsmak Remta Santos Simton Zummo Zumoval portakal sıkma makinası modellerinin ön kapaklarını plastik parçalarını sıkma toplarını süzgeçlerini limon sıkma başlıklarını redüktör motorlarını da satıyoruz - Zumex Z-32  Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizdeki bu Zumex portakal sıkma makinası ön kapağının kullanıldığı Zumex endüstriyel portakal sıkacağı arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli Zumex portakal sıkıcısı tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel Zumex portakal sıkacağı tamirini bakımını servisini yaptırabilir, diğer Zumex portakal sıkacaklarının yedekparçalarını da satın alabilirsiniz. Zumex endüstriyel portakal sıkma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ve 2 yıl garantili profesyonel Zumex portakal sıkma makinası Zumex nar limon greyfurt sıkacağı satışını da yapıyoruz. Zumex otel-kafeterya-büfe tipi buzdolapları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapağı AS3301503:Zumex Portakal Sıkma Makinası Kapakları Endüstriyel Portakal Sıkacağı Parçaları Zumex Greyfurt Nar Sıkacakları Parçalarından bu portakal sıkma makinası ön kapağı Z-32 ve Zumex Z-38 modeli portakal sıkma makinalarına uygundur, orijinal Zumex yedek parçasıdır. Zumex Z-32 Zumex Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı haricinde Alveo Can Can Ekber Hosk İnoksan Öztiryakiler Porsmak Remta Santos Simton Zummo Zumoval portakal sıkma makinası modellerinin ön kapaklarını plastik parçalarını sıkma topunu süzgeçlerini limon sıkma başlıklarını satıyoruz - Zumex Z-32  Z-38 portakal sıkma makinası ön kapağı/Zumex yedek parçası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

istanbulda arızalı zumex portakal sıkma makinasının tamirini yaptırabileceğim servis adresi verir misiniz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok