x 


Yatık Tip Dondurma Dolabı

Bakkallar için profesyonel yatık tip dondurma dolabı fiyatları dondurma satışında kullanıma uygun kaliteli ekonomik yatık tip dondurma dolabı modelleri marketler için endüstriyel yatık tip dondurma dolabı teknik şartnamesi okul kantinlerinde kullanılan y
Yatık Tip Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCEB: Okul kantinlerinde, marketlerde, bakkallarda kullanıma uygun yatık tip dondurma dolabıdır - Yatık tip dondurma dolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.402,98 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yatık Tip Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCEB

* Enerji sınıfı: E Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 129,8 cm
* Derinlik: 61,5 cm
* Yükseklik: 95 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam net hacim: 313 L
* Enerji tüketimi: 1076,75 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1180x500x708/610 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 7
* Soğutucu gaz: R290
* Standart sepet: opsiyonel adet Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sıcaklık aralığı: -18/-23 °C
* Ağırlık: 65/81 kg
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tür: eğik sürme bombe camlı
* Dondurma ve dondurulmuş ürünler için ideal soğutma ve mükemmel sunum imkanı
* Alüminyum üst çerçevesi içinde kolayca hareket ettirilebilen ısı yalıtımlı sürme cam kapak ve entegre kilit Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital veya serigrafi marka uygulama seçeneği
* Yüksek yükleme kapasitesine imkan veren geniş iç hacim
* Hareket serbestliği sağlayan güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Su tahliyesi

Yatık Tip Dondurma Dolabı UGR-UDD 400 SCEB: Endüstriyel kullanıma uygun profesyonel derin donduruculardan olan bu yatık tip dondurma muhafaza ve satış dolabı eğik sürme bombe camlıdır - Yatık tip dondurma dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok