x 


Yarıklı Fritöz Brülörü

İmalatçısından İndirimli Yarıklı Fritöz Brülörü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Yarıklı Fritöz Brülörü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Yarıklı Fritöz Brülörü Kullanışlı
Yarıklı Fritöz Brülörü M.D011.03 Özellikleri / Malzemesi Delikli Döküm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Yarıklı Fritöz Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Gazlı Fritöz Brülör modelleri fiyatları, toptan Yarıklı Fritöz Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 268,45 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Yarıklı Fritöz Brülörü M.D011.03

Gazlı Fritöz Brülör  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Delikli
Döküm olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Yarıklı Fritöz Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Yarıklı Fritöz Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Yarıklı Fritöz Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Yarıklı Fritöz Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok