x 


4 Fincanlık Otomatik Türk Kahvesi Pişirme Makinası

En kaliteli espresso türk kahvesi neskafe otomatları paralı kahve makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Bir defada dört fincan kahveyi birden hazırlayarak servise verebilen bu makinayla kahve dağıtma işlerinizde çok rahatlayacaksınız. Elektronik kumandalı kontrol sistemiyle her zaman aynı tad her zaman aynı kalitede kahveleri kolayca yapacaksınız. Arayabili
Satış fiyatı 53.292,73 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Tam Otomatik Türk Kahvesi Pişirme Makinası ATKP 40 4 fincan kapasite

Tam Otomatik Türk Kahvesi Pişirme Makinası 4 fincan kapasiteli

Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Çalışma Şebeke Gerilimi: 230 V / 50 hz.
Otomatik Türk Kahvesi Makinesinde Harcanan Güç: 900 W
Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Cezve Kapasitesi : 0.70 Lt.
Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Su Kapasitesi: 2 Lt.
Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Ağırlığı : 11.000 gr.
Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Boyutları : En: 160 mm. Der.: 360 mm. Yük.: 360 mm.
Otomatik Türk Kahvesi Makinesi Kablo boyu : 130 cm

Türk Kahvesi Pişirme Makinesi Otomatik olarak aldığı soğuk suyu kahve ve şekerle karıştırarak bol köpüklü nefis Türk Kahvesini pişirip yine otomatik olarak fincanlara servis yapar.
Türk Kahvesi Pişirme Makinesi Emniyetlidir, sadece kahve yaparken çalışır, işi bitince durur.
Türk Kahvesi Pişirme Makinesi Enerji maliyetinde tasarruf sağlar.

Türk Kahvesi Pişirme Makinesi 2 yıl garantilidir
Türk Kahvesi Pişirme Makineleri 15 yıl yedek parça bulundurma garantili olarak satılmaktadır.
NOT: Aksan; sürekli Türk Kahvesi Pişirme Makinesi geliştirme nedeniyle, kahve makinelerinin, şekil, görünüm ve teknik değişiklik hakkını saklı tutar. (Üretici firma Bayıner vasıtasıyla)

Böyle Bir Türk Kahvesi Pişirme Makineniz  Zaten Var ve Arızalı ise Teknik Servis İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Türk Kahvesi Yapma Makinesi çok kullanışlı ve kolay kullanabilirlik ile kahve yapma işlerinizde otomatik ve verimli çalışma sunar. Düzenli ve otomatik çalışan suyu ısıtma sistemi ile kahve pişerken lezzet ve aroması kaybolmadan çıkar. Buradaki kahve yapma makinaları hijyenik ve hızlı kahve yapımında çok yararlı cihazlardır. İhtiyacınız halinde yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.... Arayınız  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bir defada dört fincan kahveyi birden hazırlayarak servise verebilen bu makinayla kahve dağıtma işlerinizde çok rahatlayacaksınız. Elektronik kumandalı kontrol sistemiyle her zaman aynı tad her zaman aynı kalitede kahveleri kolayca yapacaksınız. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (4)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Arçelik Selamlık Kahve Makinasının Arçelik Sitesindeki Tanıtım Yazısı "Arçelik ve Selamlique'tan Büyük Yenilik:Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi Türk kahvesinin eşsiz tadı her zaman taze kalsın diye, yeni kapsül teknolojisiyle Kapsüllü Türk
Kahvesi...

Arçelik Selamlık Kahve Makinasının Arçelik Sitesindeki Tanıtım Yazısı "Arçelik ve Selamlique'tan Büyük Yenilik:Kapsüllü Türk Kahvesi Makinesi Türk kahvesinin eşsiz tadı her zaman taze kalsın diye, yeni kapsül teknolojisiyle Kapsüllü Türk
Kahvesi Makinesi, Arçelik'in inovasyon anlayışı ve Selamlique kahve uzmanlığının ürünü. Çok yakında Arçelik ve Selamlique mağazalarında."

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Arçelik Selamlique kahve makinası evde anında Türk kahvesi isteyenler için mükemmel. Özellikle Türk kahvesiyle dolu kapsüllerini kullanmak harika...

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

6 hazne birden sadece tek çeşit mi kahve yapabiliyor yoksa aynı anda ayrı ayrı pişirme (2 orta,2 sade,2 şekerli vb.) de gerçekleştirebiliyor mu?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Murat bey,

İstemiş olduğunuz 6 lı Türk kahve makinesi stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu model yerine 4 lü Türk kahve makinesi üretimi yapılmaktadır. 4 lü Türk kahvesinde aynı anda 2 sade, 2 şekerli yada herhangi bir kahve çeşitini...

Merhaba Murat bey,

İstemiş olduğunuz 6 lı Türk kahve makinesi stoklarımızda bulunmamaktadır. Bu model yerine 4 lü Türk kahve makinesi üretimi yapılmaktadır. 4 lü Türk kahvesinde aynı anda 2 sade, 2 şekerli yada herhangi bir kahve çeşitini yapabilirsiniz. 4 lü Türk kahve makinesi ürünümüzün bilgilerini Espresso Kahve Makineleri bölümündeki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kahve makinesi ile ilgili sorularınızı 0212 2370749-2370750-25370751-2370759 numaralı telefonlara sorabilir yada bize yazabilirsiniz.

Bilginize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla

Berkcan ÇAKIR

Endüstriyel Mutfak Malzemeleri
Telefon 0212 2370749 - 0212 2370750 - 0212 2370751 - 0212 2370759
Belgegeçer 0212 2548347

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok