x 


Tüplü Ocak Brülörü

İmalatçısından İndirimli Tüplü Ocak Brülörü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Tüplü Ocak Brülörü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Tüplü Ocak Brülörü Kullanışlı ekonomik end
Tüplü Ocak Brülörü M.D001.04 Özellikleri / Malzemesi 17 cm olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Tüplü Ocak Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lpg Brülör 3 No Sade modelleri fiyatları, toptan Tüplü Ocak Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 303,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Tüplü Ocak Brülörü M.D001.04

Lpg Brülör 3 No Sade  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
17 cm
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Tüplü Ocak Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Tüplü Ocak Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Tüplü Ocak Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Tüplü Ocak Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok