x 


Büyük Döner Ocağı

En kaliteli döner ocaklarının ce belgeli tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749 - 0212 2370759
Büyük Döner Ocağı D14:Profesyonel büyük döner ocağı modelleri kaliteli ekonomik büyük döner ocağı fiyatları sanayi tipi büyük döner ocağı teknik şartnamesi uygun büyük döner ocağı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.580,72 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Büyük Döner Ocağı D14

8 Radyanlı Gazlı Döner Ocağı - Döner Ocağı

* Üzerinde yanıcı 8 döner radyanı olan gazlı döner ocağı tüpgazla çalışır - Büyük döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövdeli gazlı döner ocağının radyanları gayet kalitelidir, dayanıklıdır
* Döner takma kapasitesi 90 kg.dur
* Ölçüleri: 820x880x1200mm
* Ağırlık: 75 kg - Büyük döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 22360 Kcal
* Gaz Basıncı: 30 mbar
* Hareketli gövde ile ileri ve geri olarak brülörün konumu ayarlanabilir
* Tepsi içi yağ süzgeci - Büyük döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir döner şişi
* Uzun ömürlü dayanıklı radyanlar
* 1 rpm motor hızı. (Dakikada 1 tam tur)
* Emniyet ventili ile gazı otomatik olarak keser - Büyük döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* CE belgeli ve Gazmer onaylıdır
* Tüpgazlı döner ocaklarını kesinlikle 500 lük dedantörlerle kullanınız
* Gazlı döner ocağı 2 yıl garantili olarak satılmaktadır. Gazlı döner ocağının parçaları; çevirme motoru döner radyanı gaz musluğu ve döner ocağı şişi gibi parçaları yedekparça deposunda 15 yıl süreyle stokludur - Döner ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca böyle bir gazlı döner ocağınız zaten var ve arızalı ise; tecrübeli gazlı döner ocağı tamircisi tarafından her marka gazlı döner ocağı tamiri gazlı döner ocağı bakımı servisi ve gazlı döner ocağı yedek parçalarının Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Büyük Döner Ocağı D14 :Büyük model bu döner ocağı basit ve kullanışlı bir döner ocağı olup yoğun iş yapan büfelerde lokantalarda seri döner ihtiyacınızı karşılar.Döner ocağı kolay arıza vermez,kolayca döner pişirip döner servisi yapmanızı sağlar.Gazlı döner ocağı dayanıklı olup döner pişirme radyanları piyasadaki en kaliteli radyanlardır - Büyük döner ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

TSE Belgeli döner ocağı almak isteyen işyerlerinin bu döner ocağını tercih etmelerindeki amaç gazmer onaylı ve CE belgeli döner ocağı alarak doğalgaz şirketlerinin veya mühendislerinin doğalgaz firmalarına ürün belgelerini göstererek...

TSE Belgeli döner ocağı almak isteyen işyerlerinin bu döner ocağını tercih etmelerindeki amaç gazmer onaylı ve CE belgeli döner ocağı alarak doğalgaz şirketlerinin veya mühendislerinin doğalgaz firmalarına ürün belgelerini göstererek doğalgazlarının açılmasını sağlamaya çalışmalarıdır. Buradaki doğalgazlı döner ocakları doğalgaz projeniz için gerekli olan 21 m barla basınçta tam verimle çalışabilmesi için özel olarak TSE standartlarında ve CE belgeli olarak üretilmiştir, bundan dolayı doğalgaz projenizin onayı için gerekli belgelerle birlikte çalışma standartlarına da uygun olarak üretilmiştir. Tüple çalışan döner ocakları satış telefonu 0212 2370749 - 0212 2370750 Büfeler kebapçılar dönerciler için tüplü doğalgazlı elektrikli tost makinası modelleri 0212 2370751 - 0212 2370759

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok