x 


Tekli Pleyt Ocak

Kafeterya ve büfelerde kullanılan mutfak aletlerinin tüm marka ve modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
PLT1 TEKLİ PLEYT OCAK Çeşitleri: Kafe büfe ve restaurant tarzı işletmelerinizde yemeklerinizde kullanabileceğiniz sosları hazırlamada çorba ısıtmada yemeklerinizi ısıtmada kullanabileceğiniz bu tekli elektrikli ocakla ısıtma işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Kafe dönerci kebapçı tarzı işletmelerinizde yemeklerin soslarınızı hazırlayabilir ve servis edebilirsiniz.Ergonomik tasarımı sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Tekli pleyt ocak 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Lokantalar büfeler kafeler işyerleri ofisler için tekli pleyt ocak proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.345,42 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

TEKLİ PLEYT OCAK PLT1

Kafeterya Büfe Tipi Elektrikli Isıtıcı - Tekli Pleyt Ocak 

 * Tek gözlü elektrikle çalışan bu pleyt ocakla; Büfe ve kafe tarzı işletmelerinde menemen yumurta gibi pişirme işlemlerinizi restaurant ve lokantalarda yemek esnasında servis edilen sosları hazırlamada ofs ve işyerlerinizde yemek ısıtmada ve çay hazırlamada kullanabilirsiniz.Kaliteli yapılan imalatı ile gün içerisindeki sos hazırlama yumurta menemen pişirme ve çay hazırlama tarzı işlemlerinizi randıman kaybı yaşamadan rahatlıkla halledebileceksiniz.Ergonomink tasarımı sayesinde hem az yer kaplar hemde temizliği kolaydır. - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler ofisler işyerleri için tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Tekli elektrikli ocağın pleyt ölçüsü 19 cm dir 

  * Tekli elektrikli ocağın temziliği ve bakımı oldukça kolaydır - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler ofisler işyerleri için tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Isıtıcı pleyt bölümü döküm malzemeden olan tekli ocağın gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler işyerleri için elektrikli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Üzerinde bulunan termostatı sayesinde sıcaklık derecesini ayarlayabilirsiniz

  * Elektrikli tekli pleyt ocağın ölçüleri 25x30x13 cm dir - Lokantalar büfeler kafeler menemenviler ofisler işyerleri için elektrikli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Üzerinde termostatın devrede olup olmadığını gösteren ikaz ışığı vardır - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler işyerleri ofisler için tekli elektrikli ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ocağın ısıtıcı pleyti 1500 watt gücündedir

  * Tekli pleyt ısıtıcı 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, pleyt ocak yedek parçaları (termostatı,ısıtıcı pleyti v.b. elektrikli ocak parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

  * Ayrıca elinizde böyle bir pleyt ocak var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli elektrikli ocak tamircilerinden oluşan teknik servisimize ocaklarınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. elektrikli pleyt ocak servisi-tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tekli elektrikli pleyt ocakla ilgililer:tekli elektrikli ocak,pleyt ocak,menemen ocağı,elektrikli ısıtıcı,pleytli ocak,pleyt ısıtıcı,lokanta ocağı,gazlı ocak,pleyt ısıtıcı ocak,büfe ocağı,ısıtma ocağı,düz pleytli ocak,kafeterya ocağı,küçük ısıtıcı ocak, - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler ofisler işyerleri için tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tekli pleyt ocağını; Kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Lokantalar büfeler kafeler menemenciler işyerleri ofisler için tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

PLT1 TEKLİ PLEYT OCAK:Kafe büfe ve restaurant tarzı işletmelerinizde yemeklerinizde kullanabileceğiniz sosları hazırlamada çorba ısıtmada yemeklerinizi ısıtmada kullanabileceğiniz bu tekli elektrikli ocakla ısıtma işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceksiniz. Kafe dönerci kebapçı tarzı işletmelerinizde yemeklerin soslarınızı hazırlayabilir ve servis edebilirsiniz.Ergonomik tasarımı sayesinde temizliği oldukça kolaydır. Tekli pleyt ocak 2 yıl gerçek garantiyle müşterilerimize sunulmaktadır - Lokantalar büfeler kafeler işyerleri ofisler için tekli pleyt ocak Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

TEKLİ PLEYT OCAK Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok