x 


Süt Isıtıcısı

İmalatçısından en kaliteli süt ısıtıcısı modelleri en uygun fiyatlı süt ısıtıcısı toptan süt ısıtıcısı satış listesi süt ısıtıcısı iskontolu fiyatlarıyla süt ısıtıcısı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı süt ısıtıcısı fiyatı; 0212 2370759
Süt Isıtıcısı D-3120:Kahvaltı salonları için profesyonel süt ısıtıcısı fiyatları otellerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik süt ısıtıcısı modelleri sıcak süt servisi için endüstriyel süt ısıtma makinesi teknik şartnamesi kafelerde kullanılan süt ısıtma otomatı fiyatı özellikleri süt ısıtıcısı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.296,43 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Süt Isıtıcısı D-3120

* 13 litrelik hacim - Süt ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ortalama 120 bardak sıcak süt imkanı
* Ölçüleri: 50x30x34 cm
* CE belgeli
* Cihaza çiğ süt konulmamalıdır. Süt ısıtıcısı pişmiş sütü sıcak olarak servis etmek için tasarlanmıştır - Süt ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gövde: Birinci kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cihazın süt haznelerinin bulunduğu alandır
* Kapak: Birinci kalite paslanmaz çeliktir
* Altlık: Süt makinesinin elektrik aksamlarının olduğu bölümdür. Plastik olarak tasarlanmıştır
* Süt haznesi: Birinci kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir - Süt ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Gösterge grubu: Cihazın içindeki süt miktarını göstermektedir
* Musluklar: Dayanıklı musluklardır. Özel olarak tasarlanmıştır
* Taşıma kulpları: Süt makinesinin taşınmasını kolaylaştırmak amaçlı tasarlanmıştır. Isı iletimi en aza indirgendiğinden taşıması kolaydır
* Sinyal lambası: Isıtıcıya bağlı olarak çalışmaktadır. Su gerekli ısıya ulaştığında duran soğuma anında devreye giren bölümdür. Cihazın çalışma durumunu kolayca gözlemleyebilirsiniz - Süt ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik ısı termostatı: Isı termostatı sayesinde suyun sıcaklığını sabit tutabilirsiniz
* Rezistans: Paslanmaz şok tüp rezistans kullanılmıştır
* Contalar: Cihazın montajında ısıya dayanıklı contalar kullanılmıştır. Bu şekilde en ufak su kaçağı görülmemektedir

Süt Isıtıcısı D-3120:Otellerde açık büfe servis salonlarında kafelerde restoranlarda sıcak süt servisinde kullanılan bu 13 litre kapasiteli süt ısıtıcısı paslanmaz çelik gövdesi kapağı ve haznesiyle son derece kaliteli bir süt ısıtıcısıdır - Süt ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok