x 


Su Sebili

İmalatçısından en kaliteli fabrika iş yeri tipi su sebilleri modelleri yemekhanelere okullara en uygun su sebili toptan şantiye gemi tipi su sebili satış listesi fırınlar spor salonları için su sebili fiyatlarıyla sanayi tipi su sebili satıcısı endüstriy
Su Sebili EMB 80:Sanayi tipi iş yerleri için 80 litre içme suyu soğutan profesyonel su sebili fiyatları camilerde hayrat su vermede kullanıma uygun kaliteli ekonomik su sebili modelleri fabrikalar için 80 lt.lik endüstriyel su sebili teknik şartnamesi yemekhanelerde soğuk su içmek kullanılan su sebili fiyatı özellikleri okul tipi su sebili bakımı nasıl yapılır şantiye tipi su sebili imalatçıları spor salonlarında hastanelerde kullanılan su sebilleri nasıl temizlenir tekstil atölyesi depo tipi su sebili nasıl ozonlanır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.853,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Sebili EMB 80

 * 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaya dayanıklı materyalden yapılmış galvanize çelik üzeri elektrostatik boyalı dış yüzey

 * Soğuk su  haznesinin imalatı  kaynaklı paslanmaz çelikten yapılmıştır- Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir

 * Su soğutma tankı içerisinde bulunan şamandıra sistemiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir

 * Dökme su ile yada opsiyonel olarak damacana kapak ilavesiyle, damacanalı sistem olarak da kullanılabilmektedir 

 * Yine Opsiyonel olarak kilit ilavesi yapılabilmektedir - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2 yıl garantilidir. Türkiye genelinde yaygın servis ağı bulunmaktadır

 * Çalışma Sıcaklığı (Sıcak) -  - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma Sıcaklığı (Soğuk) +1,5/12,5 °C

 * Gücü (Giriş) 150 W - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Voltaj / Frekans 220 / 50 Hz

 * Kapasite 80 Lt. - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Boyutlar (ExUxY) 605x435x1465 mm

 * Paket Boyutları (ExUxY) 650x525x1510 mm - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Gövde Elektrostatik Boyalı

 * İç Hazne kaynaklı paslanmaz çelik saç - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yalıtkan Madde Sert P.U.

 * Soğutucu Akışkan R134a - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bağlantı Şebeke

Su Sebili EMB 80:Su sebili işyerlerinde,şantiyelerde kullanılan son derece kaliteli ve dayanıklı bir üründür.80 lt. kapasiteli bu su sebili haricinde 120lt,150 litre,200lt,250 litre,300 lt,350 litre,400 lt,500 litre kapasiteli modellerin satışını da yapıyoruz - Su sebili Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok