x 


Su Basıncını Artırma Pompası

İmalatçısından en kaliteli su basıncını artırma pompaları modelleri su basıncı düşük evlere güneş enerji sistemlerine en uygun basınç artırma pompası toptan su basıncını artırma pompası satış listesi sıcak suyun basınç artırma pompası fanı fiyatlarıyla
Su Basıncını Artırma Pompası SM6-S:Güneş enerjisi sistemleri için profesyonel basınç artırma pompası fiyatları 80 dereceye kadar sıcak suda kullanıma uygun kaliteli ekonomik su basıncını artırma pompası modelleri şebeke suyu basıncının düşük olduğu yerler için otomatik çalışan endüstriyel su basınç yükseltme pompası teknik şartnamesi daire içlerinde çalışmayan alarm-uyarı veren kombi termosifon makinelerde kullanılan su basıncını artırma pompası fiyatı özellikleri su basma pervanesi bronz fanlı olan tesisat suyunu güçlendirme pompası fabrikası su basıncını artırma pompası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.355,03 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Su Basıncını Artırma Pompası SM6-S

 * Su basıncını artırma pompası 0.37 kw 0.5 hp gücündedir - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 220 Voltluk 50 hz elektrikle çalışan düşük su basıncını artırma pompası modelidir

 * Su basıncını artırma pompası 1.7 A elektrik çeker, dakikada 2900 devir hızla döner

 * Su basma ve emiş ağzı 1 parmak ölçüsünde dişi dişlidir - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su basıncını artırma pompasının çıkabildiği maksimum basınç 3.3 bardır

 * Ölçüleri (en-boy-yükseklik) 220*240*140 mm olan hidrofor pompası 7 kg. ağırlığındadır

 * Su basıncını artırma pompasının gövdesi dökümdür - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çark pervanesi bronz malzemeden üretilmiştir

 * Su basıncını artırma pompasının pervane mili aisi 304 kalitede paslanmazdır

 * Sıvı basma sıcaklık dereceleri 0 ile 80 derece arasında çalışmaya uygundur - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su basıncını artırma pompasının sıvı koruması IP 54 standardındadır

 * İzolasyonu clf olup, mekanik salmastrası seramik/karbon malzemedendir

 * Su basıncını artırma pompası monofaze elektrikle çalışmaktadır, aşırı yüklemeler için termik koruma sistemiyle donatılmıştır - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dikkat:Su pompası fotoğrafları orijinaline olabildiğince yakın konulmuştur; değişiklikler gösterebilir, sipariş sonrası güncel fotoğrafı talep edebilirsiniz.

Su basıncını artırma pompası, su şebekesi basıncının düşük olduğu yerlerde şebeke suyu basıncının kuvvetlendirilerek çalışmayan çamaşır makinasının çalışmasını, düşük su basıncı uyarısı veren kombinin normale dönmesini, tesisat suyu yok alarmı veren termosifonun alarmının düzeltilmesini sağlar - Güneş enerjisi ve ev su tesisatındaki basıncı kuvvetlendirme pompası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca güneş enerji sistemlerindeki 0-80 dereceye kadar sıcak olan suyu basınçlandırarak daire içerisinde tamamen normal kullanımını sağlar - Güneş enerjisi ve ev su tesisatındaki basıncı kuvvetlendirme pompası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Şebeke suyunun basıncını artırma pompasının çıkışında yer alan basınç anahtarı pompanın sadece su basıncının düşük olduğu zamanlarda otomatik olarak çalışmasını sağlar - Güneş enerjisi ve ev su tesisatındaki basıncı kuvvetlendirme pompası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Daire-ev içlerine su tesisatına doğrudan takılarak basınçlı su sağlar.

Su Basıncını Arttırma Pompası SM6-S:Sıcak su basınçlandırma pompaları güneş enerjisinin suyunu kuvvetlendirerek pompalama modellerinden su basıncını artırma pompasının üretimi kaliteli bronz pervaneli sıcak su basınçlandırma pompaları fabrikası imalatı profesyonel basıncı düşük su tesisatındaki basıncı artıran düşük basınçta otomatik çalıştıran sıcak su pompası modelidir - Düşük basınçlı su tesisatındaki basıncı artıran su pompası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok