x 


Şarküteriler İçin Sitreç Film Kaplama Makinası

En kaliteli streç film sarma paketleme makinalarının tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Açıkta et tavuk balık şarküteri ürünleri veya kuruyemiş meyve sebze satanlar kaliteli ürünlerinizin paketlerken değer kaybetmemeleri için paketlerinizi sararken bu streç film kaplama makinasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. proje@mutfakmalzemeleri.com
Sanayii Tipi Stretch Film Sarma Kaplama Streç Makinası ASSM 10
Endüstriyel Mutfaklar ve Endüstriyel Kullanım için tasarlanmış Sanayi Tipi Stretch Film Sarma Kaplama Makinası 
 
Stretch Sarma Makinası Çalışma Gerilimi 220 V 50 Hz
Stretch Sarma Makinası Eni 38 cm.
Stretch Sarma Makinası Boyu 29 cm.
Stretch Sarma Makinası Yüksekliği 22 cm.
Stretch Sarma Makinasında Kullanılabilen Stretch film boyutu 30 cm.
Stretch Sarma Makinasında Elektrostatik Boyalı Ana Gövde,
Stretch Sarma Makinasında Paslanmaz Çelik Üst Saç ve Ön uzantı sacı,
Stretch Sarma Makinası Kesici Rezistans telini açma kapama anahtarlı,
Stretch Sarma Makinası Isı Ayar Termostatlı,
Stretch Sarma Makinasında Düşük voltajla çalışan güvenli ve dayanıklı kesme teli,
Stretch Sarma Makinası 2 yıl Garantili,
Stretch Sarma Makinasında 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi,
NOT: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Stretch Sarma Makinası üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.
 
Zaten Bir Streç film sarma kaplama Makinasına sahipseniz ve Arızalı ise; streç film sarma kaplama makinası Tamiri Bakımı ve Servisi 0212 237 07 59
Streç film sarma kaplama Makinası ile Market, Bakkal, Kasap ve Sanayi Mutfaklarının ihtiyacı olan gıda maddelerinin dış etkenlerden uzak tutulması, kokularının birbirine karışması ve estetik görüntü gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bu stretch film kaplama sarma makinası İle müşterilerinize ürün sunma, Mutfağınızdaki gıda maddelerini Daha Hijyenik ve Daha Temiz Bir ortamda saklama, kısacası daha hijyenik Üretim İşletmesi Yolunda Yeni Bir Adım Daha Atmış Olacaksınız. Bu çöp öğütme Makinasının Aksamları Ağır ve Uzun Çalışma Koşulları Altında Rahat bir Çalışma Sağlar... Sorunsuz Çalışan Bir Stretch film sarma kaplama Makinası Satın Almak İçin Arayınız... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Stretch Sarma Makinası Gıdalarınız için sağlıklı ve güvenli bir koruma oluşturur
Stretch Sarma Makinası Gıdaların hava ile direkt teması kesilir, streç filmin mikro gözenekleri sayesinde içerisindeki gıdanın nefes alması sağlanır.
Stretch Sarma Makinası Gıdalar arasındaki koku karışmasını engeller.
Stretch Sarma Makinası Açıkta bırakılan gıda maddelerini dış etkenlere karşı korur.
Stretch sarma makinası ile; Tavuk streçleme, et sarma, unlu gıda maddelerini streç film ile kaplama, pastane ürünlerini hava almadan muhafaza etme, sebze meyve paketleme, şarküteri ürünlerini paketleme, kuruyemiş gıdalarının sarmalanması ve daha bir çok ürünün streçle sarıp sarmalanmasında, hızlı, pratik ve ekonomik olarak faydalanabileceğiniz, kullanımı kolay bir makinadır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Açıkta et tavuk balık şarküteri ürünleri veya kuruyemiş meyve sebze satanlar kaliteli ürünlerinizin paketlerken değer kaybetmemeleri için paketlerinizi sararken bu streç film kaplama makinasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok