x 


Bantlı Sebze Doğrama Makinası

İmalatçısından en kaliteli bantlı sebze doğrama makinası modelleri en uygun bantlı sebze doğrama makinası satış listesi bantlı sebze doğrama makinası fiyatlarıyla bantlı sebze doğrama makinası satıcısı telefonu 0212 2370749
Bantlı Sebze Doğrama Makinası BD75LA:Hazırlık yardımcı araçlar sebze parçalama makinalarından bu bantlı model sebze doğrama makinası seri şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır.Bantlı sebze doğrama makinasını çeşitli ot,yapraklı sebze,meyve doğrama işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Bantlı sebze doğrama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com

Bantlı Sebze Doğrama Makinası BD75LA

* Bant genişliği: 75 mm - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hız - Devir / dk: 300 - 1500
* Güç: 0.5 kW / 230 V - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 100x120x140 cm
* Kalınlık ayarı: 1-15 mm - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite / saat: 250 kg. (Marul)
* Çeşitli ot, yapraklı sebze ve diğer organik ürünleri istenilen kalınlıkta doğrar - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Bantlı besleme sistemi sayesinde hızlı bir şekilde ürün yüklenerek yüksek kapasitede çalışmak mümkündür
* Normal diskli sebze doğrama makinalarıyla kesilmesi mümkün olmayan ıspanak, marul, maydonoz gibi ürünleri çok yüksek bir hız ve üstün kaliteyle keser - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bantlı Sebze Doğrama Makinası BD75LA:Hazırlık yardımcı araçlar sebze parçalama makinalarından bu bantlı model sebze doğrama makinası seri şekilde çalışma imkanı sağlamaktadır.Bantlı sebze doğrama makinasını çeşitli ot,yapraklı sebze,meyve doğrama işlerinizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz - Bantlı sebze doğrama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok