x 


Soslu Mısır Haşlama Standı

İmalatçısından en kaliteli mısır haşlama standları modelleri bardakta soslu tane mısır satışına en uygun haşlanmış mısır tezgahı fabrikası üreticisinden toptan kazanlı mısır haşlama makinesi satış listesi tenteli mısır haşlama standı ucuz fiyatlarıyla
Soslu Mısır Haşlama Standı Çeşitleri Üreticileri ATM1:Profesyonel tane mısır pişirme makinesi hareket ettirilebilir tekerlekli ve tenteli modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından 4 lt kapasiteli mısır haşlama tezgahı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi bardakta soslu mısır haşlama standı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu mısır haşlama tezgahı bakımı nasıl yapılır kullanılır haşlama kazanı temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Soslu mısır haşlama standıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 56.691,46 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soslu Mısır Haşlama Standı ATM1

Tane Mısır Haşlama Kabini Mısır Haşlama Makinası ve Tane Mısır Haşlama Tezgahı

Mısır Haşlama Tezgahı Çalışma Gerilimi 220V 50 Hz
Mısır Haşlama Kazanı Çalışma Gücü 3000 Wat
4 Litre kapasiteli mısır haşlama kazanı
Mısır Haşlama Tezgahı Boyu 60 santim
Mısır Haşlama Tezgahı Mısır Haşlama Tezgahı Genişliği 60 santim
Mısır Haşlama Tezgahı Güneşlik Tentesi Dahil Yüksekliği 220 santim
Mısır Haşlama Tezgahı Kenar Koruma Öksürük Camı Yüksekliği 30 cm.
Mısır Haşlama Çalışma Tezgahı Üstü 430 kalite paslanmaz krom çelik olup geri kalan aksam dekoratif elektrostatik boyalıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mısır haşlama arabası; 2 si frenli 2 si frensiz 4 adet dönerli hareketli tekerlek ile donatılmıştır.
İstediğinizde hareket ettirerek yerini değiştirebilirsiniz.

Ergonomik ve şık görünümlü dış yapısı her türlü mekana uyum sağlar,

NOT: Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Mısır Haşlama Tezgahının üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Böyle bir mısır haşlama tezgahınız zaten var ve üzerindeki mısır haşlama makinası Arızalı ise Teknik Servis İçin Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tane mısır yemek son zamanlarda moda haline geldiğinden, üzerinde tane mısır haşlama makinasını barındıran bu tenteli arabalı mısır haşlama tezgahı yeni ve karlı bir kazanç kapısı arayanların çok hoşuna gidecek. Üstelik Anlaşmalı bankaların kredi kartlarına peşin fiyatına 2 ay vadeli ve vade farkıyla 12 aya kadar ödeme seçenekleriyle sizlere sunuldu. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Soslu mısır haşlamak için kullanılan bu profesyonel 4 litrelik mısır haşlama kazanlı makina 2 yıl garantili satılmakta olup, mısır haşlama standı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal soslu mısır haşlama tezgahı yedek parçaları satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir kazanlı mısır pişirme standı var ve arızalıysa veya mısır haşlama makinesinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerinden oluşan teknik servisimize mısır haşlama tezgahı bakımını onarılacak haşlanmış mısır makinesi tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel haşlanmış mısır standı bakımı,onarımı,servis ve parça satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soslu Mısır Haşlama Standı ATM1:Alışveriş merkezlerinde lunapark gibi her türlü eğlence alanlarında sinemalarda bardakta haşlanmış mısır yapıp satmak, taze haşlanmış tane mısır keyfini müşterilerine yaşatmak isteyenler, elektrikle çalışan kazanlı mısır haşlama satışı tenteli tekerlekli mısır satma standıyla hem tane mısırlarını haşlayacak hem de müşterilerine sergileyerek sunabilecekler. Soslu mısır haşlama standı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok