x 


Şok Soğutucu Dondurucu

Şok Soğutucu Dondurucu:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üret
Şok Soğutucu Dondurucu BCF20:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üretmeden dondurur ve tüm imalat aşamasındaki yemekleri ürünleri bakterisiz bir şekilde çok daha uzun bir süre saklanılacak hale getirir - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 112.933,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şok Soğutucu Dondurucu BCF20

 * Şok soğutucu 220 V elektrik ile çalışmaktadır - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Sağlam, dayanıklı 304 paslanmaz çelik iç ve dış yüzeyi ile uzun yıllar kullanma ömrü sağlar

 * İç köşeleri radyüslü, temizlemesi kolay, hijyen kurallarına uygun - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu şok soğutucu dayanıklı olması için üst bölüm 1,5 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir 

 * Kendi kedine kapanan kapıları mevcuttur - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Otomatik defrost ve defrost edilen suyun buharlaşma imkanı sağlanmıştır

 * Değiştirilebilen ısıtıcılar - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 1/1 küvet veya 400x600 mm tepsiye uygundur

 * Dijital sıcaklık kontrol - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Manuel yüklemede 90 dakikada sıcaklık +70°C’den +3°C’ye düşer

 * Manuel yüklemede 240 dakikada sıcaklık +70°C’den -18°C’ye düşer - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Özel dizaynlı hava borusu ile homojen sıcaklık dağılımı

 * Soğutucu gaz; R134A - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ebatlar; 800x800x930 mm, kapasite; 170 lt, ağırlık; 130 kg

 * Kabin iç ölçü; 670x660x390 mm - Şok soğutucu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şok soğutucu 2 yıl garantili satılmakta olup, şok soğutucu yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal şok soğutucu yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir şok soğutucu var ve arızalıysa veya şok soğutucunun bakıma ihtiyacı varsa; şok soğutucu tamircilerinden oluşan teknik servisimize şok soğutucunuzun tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Şok soğutucu tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şok Soğutucu Dondurucu BCF20:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üretmeden dondurur ve tüm imalat aşamasındaki yemekleri ürünleri bakterisiz bir şekilde çok daha uzun bir süre saklanılacak hale getirir - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok