x 


Soğuk Oda İçin İstifleme Rafı

En kaliteli soğuk oda istif rafı paslanmaz soğuk oda rafları modelleriyle en ucuz fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Soğuk Oda İçin İstifleme Rafı AYP-M0612460:Soğuk oda rafları bölümündeki bu paslanmaz çelik malzemeden yapılmış soğuk oda rafı özellikle soğuk odalarda kullanmak için üretimi yapılmış bir soğuk oda istif rafıdır. Buzhane istifleme rafı kolay sökülüp takılır - Soğuk oda için istifleme rafı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 17.251,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Soğuk Oda İçin İstifleme Rafı AYP-M0612460

Endüstriyel Soğuk Oda İstif Rafı - Soğuk Oda Rafı

4 katlı soğuk oda istif rafı 61x152x183 cm ölçülerindedir
Soğuk oda rafının her bir katı maksimum 200 kg taşıyacak şekilde ve toplamda 800 Kg taşıyacak şekilde üretilmiştir
Standart 4 katlı satılan soğuk oda rafı ayakları ayarlanabilir plastik rotil ayaklıdır
Soğuk oda rafı –40 C ile +60 C sıcaklıkta kullanılabilir - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğuk oda rafı taban bölmeleri abs plastik malzemeden üretilmiş olup antibakteriyeldir, kolayca çıkartılıp bulaşık makinesin de yıkanabilir. Aynı şekilde Birleşme aksamı, alt ve üst ayak bitimleri dayanıklı Nylon 6 hammadde den olup antibakteriyel özelliğe sahiptir - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Dikme ve kayıtları eloksallı paslanmaz çelik malzeme ile üretimi yapılmış soğuk oda istif rafı asidik ve diğer kimyasal ürünlerle temas ettirilmemelidir
Soğuk oda istif rafı soğuk odalar harici kullanıma da uygundur ve soğuk oda rafı imalatı HACCP ile Gıda normlarına uygun yapılmıştır - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Kolay sökülüp takılan soğuk oda rafı plastik köşe aparatı ile 90 derecelik köşe dönüş yapabilmektedir

Soğuk oda rafıyla ilgililer: paslanmaz soğuk oda rafı - nikelajlı soğuk oda rafı - - Soğuk oda rafı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Soğuk Oda Rafı : Soğuk oda rafları bölümündeki bu paslanmaz soğuk oda rafı özellikle soğuk odalarda kullanmak için üretimi yapılmış bir soğuk oda istif rafıdır. Soğuk oda rafı kolay sökülüp takılır. Paslanmaz çelik soğuk oda rafı haricinde paslanmaz soğuk oda rafı nikelajlı soğuk oda rafı boyalı soğuk oda rafı çeşitleri vardır. Soğuk oda rafı satışı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok