x 


Şişe Soğutma Dolabı

Şişe Soğutma Dolabı:Bakkal Tipi Buzdolapları Endüstriyel Şişe Soğutucuları Büfe Tipi Kola Ayran Dolapları Market Tipi Şişe Soğutucusu bölümündeki bu şişe soğutma buzdolabının imalatı cam kapılı olarak yapılmış olup son derece kaliteli ve dayanıklı 2 yıl
Şişe Soğutma Dolabı AKBC390CH:Bakkal Tipi Buzdolapları Endüstriyel Şişe Soğutucuları Büfe Tipi Kola Ayran Dolapları Market Tipi Şişe Soğutucusu bölümündeki bu şişe soğutma buzdolabının imalatı cam kapılı olarak yapılmış olup son derece kaliteli ve dayanıklı 2 yıl garantisi olan bir şişe soğutma buzdolabı modelidir - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 17.932,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Şişe Soğutma Dolabı AKBC390CH

 * Şişe soğutma dolabı bakkallarda büfelerde marketlerde şişe kola kutu ayran teneke meşrubat soğutmak için kullanılan şişe soğutucusu buzdolabıdır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Soğutma derecesini +2 ile +8 derece arasında ayarlayabileceğiniz termostatı vardır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şişe soğutma buzdolabının gücü 310 wat olup 24 saatteki elektrik tüketimi 2.8 kw dır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * İklim sınıfı 4 c olan şişe soğutucu dolabın soğutma sistemi R134A gazla çalışır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şişe soğutucusunun brüt hacmi 390 litre olup net iç hacmi 365 litredir - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlığı 76 kg olan şişe soğutma buzdolabının ölçüleri 59x61x201 cm.dir - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Şişe kutu meşrubat soğutucusu buzdolabına 330 ml.lik teneke kutu içeceklerden 449 adet dizebilirsiniz - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapı lastiği son derece kaliteli olan şişe soğutucusu buzdolabının içinde 5 adet tel rafı vardır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Standart üretiminde iç aydınlatması aydınlatma anahtarı üst kanopi aydınlatması vardır - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca şişe soğutma dolabınının fiyatına ilave edilmek kaydıyla fan anahtarı analog termometre kapı kolu yapılabilir ve stickerle kaplanabilir

 * Bakkal market büfe tipi şişe soğutma buzdolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, şişe dolabı yedek parçaları (kapı contası,fan motoru,tel rafı,soğutma termostatı,cam kapısı,anahtarı v.b. büfe tipi şişe soğutma buzdolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal şişe soğutma dolabı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir profesyonel şişe soğutma dolabınız var ve arızalıysa veya büfe market bakkal tipi buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli şişe dolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel endüstriyel buzdolaplarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel şişe soğutucusu tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şişe Soğutma Dolabı AKBC390CH:Bakkal Tipi Buzdolapları Endüstriyel Şişe Soğutucuları Büfe Tipi Kola Ayran Dolapları Market Tipi Şişe Soğutucusu bölümündeki bu şişe soğutma buzdolabının imalatı cam kapılı olarak yapılmış olup son derece kaliteli ve dayanıklı 2 yıl garantisi olan bir şişe soğutma buzdolabı modelidir  - Bakkal büfe market tipi şişe soğutma buzdolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok