x 


Sıcak Sahlep Makinesi

İmalatçısından en kaliteli sıcak sahlep makineleri modelleri sıcak çikolata sahlep satışına en uygun karıştırmalı sahlep makinesi toptan sıcak sahlep makinesi satış listesi karıştırıcılı sahlep makinası fiyatlarıyla sıcak süt sahlep çikolata ısıtıcısı sa
Sıcak Sahlep Makinesi Çeşitleri Üreticileri DHC-6: Kafeler için profesyonel sıcak sahlep makinesi fiyatları börekçilerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik sıcak süt ısıtma makinesi modelleri pastaneler için endüstriyel sıcak sahlep ısıtma makinesi teknik şartnamesi sahlebi karıştırarak ısıtmada kullanılan sıcak sahlep makinesi fiyatı özellikleri sıcak sahlep ve çikolata ısıtma makinası fabrikası sıcak çikolata ısıtıcısı sahlep makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 12.057,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sıcak Sahlep Makinesi DHC-6

* Paslanmaz çelik tabanı ile ergonomik bir makinedir - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Darbeye dayanıklı polikarbon hazne
* Sürekli karıştırma ile doğrudan ısıtma mekanizması - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Isı transferini ve toplam sıcaklığı düzenleyen ikili termostat
* İhtiyaç duyulmadığında yer kaplamaması için geri toplanabilir damlama tepsisi - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kolay açılıp temizlenebilme özelliği
* AC 220-240V 50/60Hz 1200W - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 31x31x48,5 cm
* Net ağırlık: 8 kg - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Brüt ağırlık: 9 kg
* Hazne kapasitesi: 6 lt - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sıcak Sahlep Makinesi DHC-6:Sahlep ısıtma makinelerinden sahlep ısıtıcılarından bu 6 litre kapasiteli darbeye dayanıklı polikarbon hazneli sıcak sahlep makinesi kolay açılıp temizlenebilme özelliğiyle son derece pratik sıcak sahlep makinesidir - Sıcak sahlep makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok