x 


Sensörlü Çay Kazanı

Profesyonel 250 bardaklık sensörlü çay kazanı modelleri kaliteli ekonomik el temassız çay makinesi fiyatları metal musluklu çay kazanı teknik şartnamesi uygun ısı yalıtım kulplu çay makinesi fiyatı özellikleri
Sensörlü Çay Kazanı URT-MGE 2:Sensör sistemi sayesinde el temassız çay ve su alma özelliğine sahip profesyonel endüstriyel sensörlü çay kazanı modellerindendir. Üretimi kaliteli paslanmaz çelikten yapılan sensörlü çay makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı ve temizlenmesi teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı temassız çay kazanı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sensörlü çay kazanı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı kireç düzeyine göre temizlenmesi son derece kolaydır. Sensörlü çay kazanıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com

Sensörlü El Temassız Otomatik Çay Kazanı URT-MGE 2

* Sensör sistemiyle temassız su ve çay alabilme özelliğine sahiptir
* Otomatik çay demleme modu mevcuttur
* Otomatik su alma modu mevcuttur (Damacana)
* Elektronik termostatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sabit sıcaklıkta hassas ısı kontrolü sağlar
* Emniyet amaçlı uyku moduna sahiptir (2 saat)
* Su tamamen bitmeden devreyi keserek rezistansı korur
* Su seviyesi azaldığında sesli uyarı verir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Dem haznesi ve gövde 304 kalite paslanmaz çeliktir
* Membran switch kontrol paneline sahiptir
* Metal muslukludur
* Paslanmaz çelik su damlama haznesi mevcuttur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Isı yalıtımlı kulplara sahiptir
* Ölçüler: 300x400 mm
* Güç (Watt): 1700 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Hacim: 22 lt (250 bardak)
* Gerilim (Volt): 230
* Akım (A): 7,4
* Koli ebat: 38x38x49 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ağırlık: 5,45 kg

Su haznesine üstten 4-5 cm boş kalacak şekilde su doldurduktan sonra termostat düğmesini 100 dereceye getiriniz. Isıtıcının çalıştığını gösteren lamba yanacak ve yaklaşık 20-25 dakika sonunda su kaynayacaktır. Su kaynadıktan sonra termostat derecesini 70-80 dereceye alınız. Dem haznesinde bulunan çay süzgecine kaynatmış olduğunuz suyu doldurunuz. Sonrasında istediğiniz miktarda çay koyunuz. Yaklaşık 10 dakika sonra çayınız demlenmiş olacaktır.

DİKKAT!!! 

 * Kullanırken suyun kireç düzeyine göre en az haftada bir kez cihaz limon tuzu ile talimata uygun şekilde temizlenmelidir
 * Kesinlikle susuz çalıştırılmamalıdır
 * Kireç sökücü olarak kesinlikle porçöz gibi kimyasal maddeler kullanılmamalıdır
 * Kireçlenme ve susuz çalıştırma nedeniyle bozulan cihazlar garanti kapsamına girmez

Sensörlü Çay Kazanı URT-MGE 2:Otomatik çay demleme ve su alma özellikli çay kazanı çeşitlerinden 250 bardaklık virüs bulaşımının da önüne geçen sensörlü el temassız çay alma makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış orijinal kullanışlı sensörlü temassız çay makinesi modelidir - Sensörlü çay kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok