2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Sıcak Süt Otomatı

Sıcak Süt Otomatı:Sıcak süt otomatı pastanelerde cafelerde kahvaltı salonlarında açık büfelerde özellikle kahvaltılarda sıcak süt servisine yarayan son derece pratik ve kullanışlı bir üründür - Sıcak süt otomatı satış telefonu 0212 2370749
Sıcak Süt Otomatı V12:Sıcak süt otomatı pastanelerde cafelerde kahvaltı salonlarında açık büfelerde özellikle kahvaltılarda sıcak süt servisine yarayan son derece pratik ve kullanışlı bir üründür.Bu sıcak süt otomatı sayesinde müşterilerinize kahvaltılık gevrek için ya da sadece içmek için sıcak süt servisi yapabilirsiniz - Sıcak süt otomatı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.705,10 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sıcak Süt Otomatı V12

 * Ölçüler; 485*535*590mm kapasite; 36lt - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ürün 304 kalite krom paslanmaz çelikten üretilmiştir

 * Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 4 boy model mevcuttur

 * Benmari sistemi ile sütü ısıtır - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Hijyenik ve dayanıklıdır

 * Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Isı yalıtımlı kulpları vardır

 * Ürünün su seviyesi için göstergeleri vardır - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır

 * Üründe paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar

 * CE belgelidir - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sıcak Süt Otomatı V12:Sıcak süt otomatı pastanelerde cafelerde kahvaltı salonlarında açık büfelerde özellikle kahvaltılarda sıcak süt servisine yarayan son derece pratik ve kullanışlı bir üründür.Bu sıcak süt otomatı sayesinde müşterilerinize kahvaltılık gevrek için ya da sadece içmek için sıcak süt servisi yapabilirsiniz - Sıcak süt otomatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...