x 


Portakal Sıkacağı

Portakal Sıkacağı:Portakal sıkacağı kafelerde,büfelerde pratik bir şekilde portakal sıkmakta kullanılan son derece kaliteli,dayanıklı,güvenilir portakal sıkacağıdır - Portakal sıkacağı ile ilgili detaylı bilgi için arayınız 0212 2370749
Portakal Sıkacağı EMP.ORG.50-G:Portakal sıkacağı kafelerde, büfelerde pratik bir şekilde portakal sıkmakta kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir portakal sıkacağıdır. Portakal sıkacağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu portakal sıkacağı haricinde diğer portakal sıkacağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Portakal sıkacağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 64.776,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Portakal Sıkacağı EMP.ORG.50-G

 * Ebatlar; 580x600x830 mm - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 81 kg

 * Net m3; 0.28 - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite adet/dk; 25

 * 0.25 kw 1500 D/Dk 220-240 V 50-60 Hz. sıkıcı motor gücü - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 0.18 kw 1500 D/Dk 220-240 V 50-60 Hz. Üst hazne motor gücü

 * Güvenlik sensörü - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Tek seferde 18 kg yükleme kapasitesi

 * 60-85 mm portakal çapı - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Portakal Sıkacağı EMP.ORG.50-G:Portakal sıkacağı kafelerde, büfelerde pratik bir şekilde portakal sıkmakta kullanılan son derece kaliteli, dayanıklı, güvenilir portakal sıkacağıdır. Portakal sıkacağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu portakal sıkacağı haricinde diğer portakal sıkacağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Portakal sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok