x 


Kirli Çamaşır Arabası

Sanayi tipi çamaşırhaneler için imalatçısından en kaliteli kirli çamaşır arabaları modelleri yurtlarda çamaşır toplamaya en uygun kirli çamaşır arabası tekstil fabrikaları için toptan tekstil çamaşır dağıtma arabası satış listesi kirli çamaşır toplama ar
Kirli Çamaşır Arabası AKPTA20:Oteller için profesyonel kirli çamaşır arabası fiyatları okul yurtlarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik kirli çamaşır arabası modelleri kirli çamaşırları toplamak için endüstriyel kirli çamaşır arabası teknik şartnamesi kirli çarşafları toplamada kullanılan tekerlekli plastik çamaşır arabası fiyatı özellikleri tekerlekli kirli çamaşır toplama arabası fabrikası kirli çamaşır arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.184,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kirli Çamaşır Arabası AKPTA20

Konik Plastik Kirli Çamaşır Toplama Arabası AKPTA 20 Plastik Çamaşır Arabası

Plastik Kirli Çamaşır Toplama Arabası Konik Yapılı Plastik Çamaşır Kasası 

Plastik Çamaşır Arabasının Eni 66 cm
Plastik Çamaşır Arabasının Boyu 100 cm
Plastik Çamaşır Arabasının Yüksekliği 82.5 cm

Plastik Çamaşır Arabası Oynar kayar tekerleklidir
Plastik Çamaşır Arabasının Tekerlekleri istendiğinde çıkarılabilir
Plastik Çamaşır Arabaları Opsiyonel olarak tekerlekleri çıktıktan sonra kapaklı olarak üst üste istiflenebilir
Veya iç içe sokularak 1 / 3 oranında depolama alanından tasarruf sağlar.

Plastik Çamaşır Arabaları Ergonomik dizaynlı ve şık görünümlüdür
Yaygın servis ağıyla 2 yıl gerçek garanti

Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Plastik Çamaşır Arabası üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Döner Tekerlekleri ile kolayca  Hareket eden bu Plastik malzeme kullanılarak üretilmiş Kirli Çamaşır Toplama Arabası ile hastahane, otel, tekstil atölyeleri ve benzeri yerlerde, çamaşır toplama işlevlerini rahatlıkla yürütebilirsiniz, özel plastikten imal edilmiş ürün kalıbı dizayn aşamasında titizlikle yapılandırılmış ve üzerindeki bağlante kemerleriyle ağır koşullarda kullanımı, çamaşır toplanması için yapılandırılmıştır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Kirli Çamaşır Arabası AKPTA20:Konik yapısıyla üstüste depolanmayı sağlayan bu plastik kirli çamaşır toplama arabası kolay yıkanabilir yapısıyla hastanelerde okullarda yatakhanelerde en üst hijyen seviyesini yakalamanıza yardımcı olacak işlerinizin kolayca bitmesini sağlayacaktır. Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

5 adet hastane tipi çamaşır arabası için gönderdiğim teknik şartnameye uygun fiyat teklifi verir misiniz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok