x 


Çift Katlı Pizza Pişirme Fırını

En kaliteli pizza pişirme fırınlarının elektrikli gazlı ve bantlı konveyörlü modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Çift Katlı Pizza Pişirme Fırını APF-92/2:
Satış fiyatı 71.772,98 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Katlı Pizza Pişirme Pizzacı Fırını APF-92/2

* Ağırlık : 245 Kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler : 119x103x76 cm
* Gerilim Kontrol : 400 V
* Güç : 16 kW Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ø 30 cm.lik 18 adet pizza kapasitelidir
* İç hazne ölçüsü 92x92x15 cm.dir
* Fırın içindeki pişirme taşı özel imalattır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Fırın iç izolasyonu yüksek ısıya dayanıklı olarak imal edilmiştir
* Bu sayede ısı kaybı en aza indirilmiştir
* Isı aralığı : 85 °C - 450 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Fırın içinde aydınlatma mevcuttur
* Birbirinden bağımsız alt ve üst termostat kontrolü

Çift Katlı Pizza Pişirme Pizzacı Fırını APF-92/2:Pizza fırınları içindeki bu pizza fırını çift katlı olmasıyla seri, hızlı pizza üretimine imkan verir. 18 pizzayı birden pişirebilen 2 katlı bu pizza fırını; ekonomik ve randımanlı iki katlı pizza fırınlarından olup, bu pizza fırınının haricinde değişik iki katlı pizza fırınları, tek katlı pizza fırını modelleri, 6 pizzalık pizza fırını modelleri; 4, 5, 6, 7, 9, 10 pizzalık pizza fırını çeşitleri de vardır - Çift katlı pizza pişirme fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (1)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Pastane, fast food cafe, balık lokantası, et lokantası gibi pek çok işletme farklı fırın türlerinden bir veya birkaçına ihtiyaç duyar. Dolayısıyla seçiminizi herşeyden önce pişireceğiniz yiyeceklerin türüne göre yapmalısınız. Bir fast food cafe...

Pastane, fast food cafe, balık lokantası, et lokantası gibi pek çok işletme farklı fırın türlerinden bir veya birkaçına ihtiyaç duyar. Dolayısıyla seçiminizi herşeyden önce pişireceğiniz yiyeceklerin türüne göre yapmalısınız. Bir fast food cafe işletecekseniz konveyör fırınlar uygun olacağı gibi, pizza ve hamur işi pişirilecek işletmelerde taş fırın veya konveksiyon fırınlar tercih edebilirsiniz.

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok