x 


Elektrikli Dik Tip Piliç Çevirme Makinesi

İmalatçısından kaliteli pimak elektrikli piliç çevirme makinesi modelleri kasaplarda marketlerde kullanıma uygun piliç dönderme makinası fabrikası üreticisinden toptan tavuk kızartma makinası satış listesi motorlu piliç kızartma makinesi fiyatları
Elektrikli Dik Tip Piliç Çevirme Makinesi M010-DE: Kasaplarda marketlerde piliç kızartmak için kullanılan profesyonel endüstriyel elektrikli tavuk kızartma makinesi modellerindendir. Elektrikli motorlu piliç çevirme makinasının 24 adet tavuk pişmesini sağlayan 6 şişi vardır. Bütün piliç pişirme makinesinin üretiminde kaliteli paslanmaz çelik kullanıldığından pimak döndürmeli piliç kızartma makinası fiyatları ekonomiktir. Şişlerinin sökülmesi takılması kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında uzun süre dayanıklı sanayi tipi piliç tavuk çevirme makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu pimak piliç çevirerek kızartma makinesi bakımı nasıl yapılır şişlere tavuklar nasıl takılır içi temizlenir şiş çubuklar sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı birkaç denemeden sonra oldukça kolaydır. Pimak elektrikli piliç tavuk çevirme makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 108.185,12 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Elektrikli Dik Tip Piliç Çevirme Makinesi M010-DE

Tek Vitrinli Piliç Makinesi 24'lü

* Güç: 9 Kw Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite şiş / piliç: 6 / 24
* Ölçüler: 90x60x190 cm
* Ağırlık: 128 kg
* Motor tipi Volt - Watt: 230 / 40 W Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelik gövde & şiş
* Sıcak dinlendirme ünitesi
* Hijyenik, emniyetli ve ısıya dayanıklı cam
* Motorlu şiş döndürme mekanizması Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Tavukçularda kullanılan bu profesyonel pimak 6 şişli döndürerek tavuk pişirme makinası 2 yıl garantili satılmakta olup, piliç çevirme makinesi yedek parçaları (motoru,şişi,camı,radyanı v.b. piliç tavuk çevirme makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pimak marka piliç tavuk çevirme makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir piliç tavuk çevirme makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pimak piliç tavuk çevirme makinesi bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Elektrikli Dik Tip Piliç Çevirme Makinesi M010-DE: Elektrikli piliç çevirme makinası tipi piliç çevirme makinesi çeşitlerinden tavuk kızartma makinesinin imalatı profesyonel pimak marka 24 piliçlik elektrikli tavuk çevirme makinesi fabrikası üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı dik tip piliç çevirme makinesi modelidir - Elektrikli piliç çevirme makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok