x 


Ahşap Pasta Teşhir Sergileme Buzdolabı

İmalatçısından pastaneler muhallebiciler tatlıcılar restoranlar kafeler için mobilyalı ahşaptan soğutmalı pasta-tatlı-muhallebi teşhir buzdolaplarının satışı
Ahşap Pasta Teşhir Sergileme Buzdolabı 321 MS :Profesyonel endüstriyel pasta teşhir buzdolabı dönen raflı modellerindendir.Üretimi kaliteli yapıldığından tatlı pasta muhallebi buzdolabı fiyatları ekonomiktir.Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi pasta buzdolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar.Çoğu müşterimizin sorduğu pasta vitrini bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir tekerlekleri sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi tekerleklerini sökmesi takması değişimi son derece kolaydır.Ahşap pasta teşhir sergileme buzdolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 71.460,18 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Pasta Teşhir Sergileme Buzdolabı 321 MS

Ahşap Dönen Tip Pasta Teşhir Dolabı Mobilyalı Pasta Soğutucusu

* Çalışma Aralığı: +1/+10 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Çalışma Gerilimi: 230 V
* Frekans: 50 Hz
* Güç: 680 W
* Akım: 5.63 A Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Net Hacim: 460 Lt
* Brüt Hacim: 575 Lt
* Genişlik Dış/Paketli: 775/920 mm
* Derinlik Dış/Paketli: 805/950 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Yükseklik Dış/Paketli: 1785/2050 mm
* Net Ağırlık: 205 Kg
* Brüt Ağırlık: 213 Kg
* Soğutucu Akışkan Gaz Cinsi: R 134- A Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Raf Adeti: 5
* Aynalı Raf Adeti: 1
* 6 dönen raflı
* Pastaların sergilenmesi için mükemmel dizayn Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Sürekli doğru sıcaklık, pastaların tazeliğinin uzun süre korunmasını sağlar.
* Tüm dört yanı alüminyum çerçeve içinde ısıcamdır.
* Floresan iç aydınlatma, pastalarınızı tam ve göz alıcı şekilde gösterir.
* Kolay hareketlilik sağlayan en güçlü tekerlekler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Camdan raflar ile şık ve estetik görünüm

* Pastanelerde pastaları bozulmadan sergilemek için kullanılan bu profesyonel soğutuculu pasta teşhir dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, pasta buzdolabı yedek parçaları (redüktör motoru,rafları,aydınlatma ışıkları v.b. pasta buzdolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal mobilyalı pasta teşhir buzdolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* Ayrıca elinizde böyle bir pasta sergileme buzdolabı var ve arızalıysa veya pasta buzdolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize bakımını onarılacak soğutmalı pasta dolabı tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pasta teşhir buzdolabı bakımı,onarımı,servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 Pasta Dolabı Olarak Kullanılan Bu Soğutucunun İçerisinde Sergileyeceğiniz Pasta ve Sütlü Tatlılarınız Bozulmadan, Sularını Kaybetmeden, Kurumadan Kalırlar. Pastalarınızın Müşterileriniz Tarafından Rahatlıkla Görünmesi İçin Dönerli Motorludur. Cihazın Üzerindeki Ahşap Kaplama Mekanınızın Görüntüsüne Ekstra Bir Güzellik Katarak, Sunum Kalitesini Yükseltecektir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Ahşap Pasta Teşhir Sergileme Buzdolabı UPR 1 A:Pastanelerde Muhallebicilerde Kafeteryalarda ve Büfelerde Sütlü Tatlı Soğutucu, Pasta Soğutucu Olarak Kullanılan Bu Dolap Yüksek Soğutma Kapasitesi ve Rulo Fanlı Üfleme Sistemiyle Pastaları, Sütlü Tatlı Mamüllerini Bozulmadan Sergilemenize Olanak Sağlar, Yerli Üretilmiş Bu Ürün Fabrika Çıkışında Test Edilerek Sizlere Sunulmuştur, Buzdolabının Üzerinde Bulunan Çevirici Redüktör Motoru İtalyan Malıdır. Buzdolabının Bileşimindeki Malzemelerin Tamamı Yüksek Kaliteli Ürünlerden Seçilmiştir. Kredi Kartlarına Vade Farksız Peşin Fiyatına 2 Ay Taksitle Ödemeli ve Vade Farkını İlave Ederek 12 aya Kadar Taksitlendirmeli Satışı Yapılmaktadır. İhtiyacınız Halinde Arayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

tekerlekli pasta teşhir arabası satıyormusunuz kendinden soğutması olacak

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Soğutmalı pasta teşhir arabalarının satışını yapıyoruz

https://mutfakmerkezi.com/resimler/servis_arabasi_kendinden_sogutmali_ahsap_sogutuculu_pasta_servis_arabasi_302ms.jpg
Motorlu Soğutuculu Pasta Teşhir Arabaları 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok