x 


Tekerlekli Mutfak Tezgahı

İmalatçısından kaliteli paslanma çalışma tezgahları modelleri mutfağa uygun tekerlekli tezgah fabrikası üreticisinden toptan kasap çalışma tezgahı satış listesi tekerlekli yemekhane tezgahı fiyatlarıyla krom çelik tezgah satıcısı hareketli tezgah fiyatı
Tekerlekli Mutfak Tezgahı APHÇT90: Endüstriyel mutfaklarda kullanılan paslanmaz çelik tezgah modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapıldığından tekerlekli çalışma masası fiyatları ekonomiktir. Tekerleklerinin sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi krom yemekhane tezgahı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu 4 tekerlekli hareketli kasap tezgahın genel bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir tekerlekleri nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap teknik bilgisi olanlarca kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Döner tekerlekli çalışma masasıyla ile ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 11.527,68 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Döner Tekerlekli Hareketli Mutfak Çalışma Tezgahı APHÇT 90

* Tekerlekli Hareketli Çalışma Tezgahı Ölçüleri; Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Genişlik 90 cm
- Derinlik 60 cm
- Yükseklik 85 cm

* Tamamı 360 derece hareket edebilen 4 adet tekere sahip paslanmaz çalışma masasının 2 tekerleği frenlidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* İmalatı 304 kalite 18/8 alaşımlı krom çelik saç ve profilden yapılmıştır

* Üst Tabla saç kalınlığı 1.20 mm

* Taban Raf saç Kalınlığı 1.00 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Dikme ayak ve bağlantılar 40 mm 40 mm kutu profilden

* Yüksekliği Ayarlanabilir rotil ayaklı

* Satine edilmiş dış yüzeyler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Paslanmaz Krom Kaynakla birleştirilmiştir

* Kolay kullanım ve genel temizlik

* Hijyene yardımcı maksatlı özel tasarımlıdır

* Ergonomik dizayn ve şık görünüm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Sipariş üzerine teslimat süresi 5 iş günü 

NOT:Aksan; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; Tekerlekli Hareketli Çalışma Tezgahı üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar.

Özel maksatlı ağır hizmet ve yük için kauçuk lastik kaplı tekerleklerle donatılmış bu cihaz; Tamamı paslanmaz krom çelik saç malzemeden, Aksan tarafından imal edilmiştir. Bu ürünle endüstriyel mutfakda kullanılan soğuk paslanmaz metalden ayrılıp, üstün özelliklerle satine edilmiş paslanmaz metalin eşsiz güzelliğine uzanacaksınız. Endüstriyel mutfaklardan çıkarak yavaş yavaş ev kullanıcılarına da hitap eden paslanmaz çelik bu cihazla endüstriyel kullanımın doruklarında... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Alt tabanındada malzeme koyabilmeniz için bir taban rafı olan bu çalışma tezgahının 4 ayağındada dönerli hareketli 4 adet tekerlek vardır. Tekerleklerden ikisinde gerektiğinde kilitleyerek frenleyebileceğiniz fren mekanizmaları vardır. Bu ürünü kolayca hareket ettirir, istediğiniz yerde sabitleyebilirsiniz. - Tekerlekli hareketli çalışma tezgahı satın almak için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok