x 


Dolaplı Çalışma Tezgahı

İmalatçısından en kaliteli dolaplı çalışma tezgahı modelleri yemekhanelere en uygun fiyatlı dolaplı çalışma masası özel imalat dolaplı sürme kapaklı çalışma tezgahı satış listesi altında sürgülü kapağı olan dolaplı çalışma tezgahı fiyatlarıyla dolaplı ça
Dolaplı Çalışma Tezgahı DD709:Kullananların tavsiyesi altında dolabı olan paslanmaz çalışma tezgahı modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla satışı sürme kapaklı dolaplı çalışma tezgahı toptan fiyat listesi dolaplı sürgü kapağı olan çalışma tezgahı teknik şartnamesi telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 18.312,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Dolaplı Çalışma Tezgahı DD709

* Ölçüler: 90x70x85 cm - Dolaplı çalışma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 51 kg
* Net m3: 0,59
* Çarpma kapılı
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Dolaplı çalışma tezgahı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayarlanabilir ayaklıdır

Dolaplı Çalışma Tezgahı DD709:Paslanmaz çelikten imal edilen üzeri boş çalışma tezgahında; pastanelerde süslemesi yapılacak pastaların yemekhanelerde yemeklik malzemelerin hazırlanması çiğ köftecilerde çiğ köfte yoğurması börekçilerde açılmış börek hamurunun işlenmesi gibi çok farklı işlemleri yapabilirsiniz. Paslanmaz çelikten gıdaya uygun olarak imalatı yapılan boş çalışma tezgahının alt tarafında bulunan çarpma kapılı dolaba mutfağınızda kullanılan malzemeleri depolayabilirsiniz. Ayarlanabilir ayakları sayesinde boyunu çalışanlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca sizin belirteceğiniz ölçülere göre de çalışma tezgahı imalatı yapılmaktadır - Pastanelerde kasaplarda endüstriyel mutfaklarda börekçilerde askeriyelerde restoranlarda kullanılan dolaplı çalışma tezgahı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok