x 


Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Ku
Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü M.D016.03 Özellikleri / Malzemesi 250x580 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lav Taşı Brülörü*2P 9LG modelleri fiyatları, toptan Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 994,07 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü M.D016.03

Lav Taşı Brülörü*2P 9LG  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
250x580
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Paslanmaz Lav Taşı Izgara Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok