x 


Nar Sıkma Makinası

İmalatçısından büfeler için en kaliteli nar sıkma makinaları modelleri taze nar suyu sıkmaya en uygun otomatik nar sıkacağı toptan nar sıkma makinesi satış listesi motorlu nar sıkma makinası fiyatlarıyla cancan otomatik nar sıkma makinası satıcısı telefo
Nar Sıkma Makinası CAN-0602:Büfeler için profesyonel nar sıkma makinası fiyatları sanayi tipi hızlı nar sıkmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik nar sıkma makinası modelleri otomatik taze nar suyu çıkartmak için endüstriyel nar sıkma makinası teknik şartnamesi kafelerde kullanılan motorlu nar sıkma makinesi fiyatı özellikleri otomatik nar sıkma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 129.210,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Nar Sıkma Makinası CAN-0602

Büfe Kafe Tipi Nar Suyu Sıkma Makinası - Otomatik Nar Sıkacağı

* Ürün besleme ağzına konulan nar ve greyfurtları otomatik olarak alan ortadan ikiye kesen ve suyunu sıkan bu otomatik nar sıkma makinasıyla; Vitamin barlarda ve meyve suyu dükkanlarında taze nar suyu sıkma otellerde ve kafelerde taze greyfurt suyu çıkarma işlemlerinizi seri ve hijyenik bir şekilde halledebilirsiniz. - Kafeler oteller kahvaltı salonları meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Nar sıkma makinasına konulabilecek ürün çapı 70 - 95 mm arasındadır

* Makinanın besleme haznesi 6 - 8 nar kapasitelidir - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkma makinesinin ölçüleri 58x58x98 cm olup ağırlıysa 60 kg'dır - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ön kapakta açıldığında çalışmayı durduran emniyet swichi vardır

* Otomatik nar sıkacağında gıdanın temas ettiği yüzeyler paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkacağı 220 V ile çalışıp 0.55 Kw elektrik çeker - Kafeler oteller meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Otomatik nar sıkacağının sıkma kapasitesi dakikada 32 nardır

* Sıkılan meyve suyunun biriktiği haznede posa filtresi mevcuttur

* Sipariş esnasında belirtildiği takdirde ilave ücretle mobil araba ürüne eklenebilir

* Otomatik nar sıkacağı 2 yıl garantili olup, nar sıkma makinası yedek parçaları (orta bıçağı,sağ sol sıyırıcısı,çöp biriktirme hazneleri, v.b. otomatik nar sıkacağı parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal otomatik nar sıkacağı parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir otomatik nar sıkma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli meyve sıkacağı tamircilerinden oluşan teknik servisimize otomatik nar sıkma makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Nar sıkacağı tamiri-otomatik nar sıkma makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik nar sıkacağıyla ilgililer:otomatik nar sıkacağı,elle beslemeli nar sıkma makinası,kafe tipi greyfurt sıkma makinası,kollu nar sıkacağı,otomatik nar sıkacağı tamiri,nar sıkma makinası nasıl çalışır?,meyve suyu çıkarma makinası,greyfurt suyu sıkma makinesi nasıl temizlenir,en ucuz katı meyve sıkma makineleri,otomatik meyve sıkacakları fiyatları,paslanmaz portakal sıkma makinaları, - Kafeler alışveriş merkezleri meyve suyu dükkanları oteller için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik nar sıkacağını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Kafeler oteller kahvaltı salonları meyve suyu dükkanları alışveriş merkezleri için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Nar Sıkma Makinası CAN-0602:Yüksek miktarlarda taze sıkılmış nar ve greyfurt ihtiyacı olan işletmeler için tasarlanan otomatik nar ve greyfurt sıkma makineleri bölümündeki bu otomatik nar sıkma makinesiyle taze olarak sıkılmış nar ve greyfurt sularını müşterilerinize ve misafirlerinize seri ve hijyenik bir şekilde sunabileceksiniz. Otomatik nar sıkacağı 2 yıl garantili olarak satılıyor - Kafeler alışveriş merkezleri meyve suyu dükkanları oteller kahvaltı salonları için otomatik nar sıkacağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (28)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

porsmak motorlu portakal sıkacağının portakal sıkma başlığıyla süzgecinden lazım nereden alabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

büfeler için kollu portakal sıkacağı satıyor musunuz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MERHABA, PORTAKAL SIKMA TOPLARININ FİYATLARI NEDİR ACABA ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Zumex Z38 ve 2000AS meyve sıkma makinelerinin kapasite ve termin bilgilerinin yer aldığı, limon sıkma aparatının ayrı bir kalem halinde gösterildiği resmi fiyat teklifini paylaşmanızı rica ederim. Ayrıca makine gövdesinin paslanmaz, plastik kova...

Zumex Z38 ve 2000AS meyve sıkma makinelerinin kapasite ve termin bilgilerinin yer aldığı, limon sıkma aparatının ayrı bir kalem halinde gösterildiği resmi fiyat teklifini paylaşmanızı rica ederim. Ayrıca makine gövdesinin paslanmaz, plastik kova ve preslerin gıdaya uygun olduğuna dair deklarasyonları da paylaşabilir misiniz?

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Zumex portakal sıkama makinam var arıza yaptı tekirdağda servis gelirmi

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

OTOMATİK PORTAKAL SIKMA MAKİNAMIZIN ÖN KAPAĞI KIRILDI. SİZDEN TEMİN ETMEM MÜMKÜNMÜ ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba,
Bizim elimizde zumex makinasi var fakat eksik parcalarimiz var. Ekte gonderiyorum fotograflari.
1 tane sol cekmece
1 tane orta bolumde olan cekirdekleri suzen hazne
1 tane bicak

Fiyatin ne kadar oldugunu , odemenin nasil...

Merhaba,
Bizim elimizde zumex makinasi var fakat eksik parcalarimiz var. Ekte gonderiyorum fotograflari.
1 tane sol cekmece
1 tane orta bolumde olan cekirdekleri suzen hazne
1 tane bicak

Fiyatin ne kadar oldugunu , odemenin nasil yapilabilecegini ve siparis versek ne zaman elimizde olacagi konusunda bilgi verir misiniz.

Iyi calismalar

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bu portakal makinasını alsak kaç taksit yapabilirsiniz ödemesi kredi kart ile olacak cevap verirseniz sevinirim ayrıca kollu portakal sıkma makinası ve ananas kesme makinesi de alacağım ama daha sonra

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

MERHABA NAR SIKACAĞI MAKİNASININ ORTASINDAKİ KESİCİ BIÇAĞIN FİYATINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM ? NEREDEN TEDARİK EDEBİLİRİM ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Remta portakal sıkma makinesi için küçük ve büyük sıkma başlıklarından lazım varsa fiyatını söyler misiniz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar