x 


Muayene Masa Örtüsü Dispenseri

İmalatçısından İndirimli Muayene Masa Örtüsü Dispenseri Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Muayene Masa Örtüsü Dispenseri Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Muayene Masa Örtüs
Muayene Masa Örtüsü Dispenseri PAL-3486 Özellikleri / Malzemesi Muayene masa örtüsü dispenseri Abs gövde olarak üretilmiştir. Endüstriyel Muayene Masa Örtüsü Dispenseri imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Muayene masa örtüsü dispenseri modelleri fiyatları, toptan Muayene Masa Örtüsü Dispenseri çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 158,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Muayene Masa Örtüsü Dispenseri PAL-3486

Muayene masa örtüsü dispenseri  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Muayene masa örtüsü dispenseri
Abs gövde olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Muayene Masa Örtüsü Dispenseri fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Muayene Masa Örtüsü Dispenseri modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Muayene Masa Örtüsü Dispenseri fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Muayene Masa Örtüsü Dispenseri alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok