x 


Meze Arabası

İmalatçısından en kaliteli meze arabası modelleri en uygun meze arabası toptan meze arabası satış listesi meze arabası fiyatlarıyla meze arabası satıcısı telefonu 0212 2370750
Meze Arabası AOR-471 MS:Oteller için profesyonel meze arabası fiyatları açık büfelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik meze arabası modelleri restoranlar için ahşap meze arabası teknik şartnamesi gastronom küvetlerde mezeleri soğuk tutarak teşhir etmede kullanılan dekoratif meze arabası fiyatı özellikleri ahşap meze arabası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 44.548,58 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Meze Arabası AOR-471 MS

* Motor soğutmalı - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: E:60 B:105 Y:105 cm
* Ahşap gövde - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz iç hazne
* Termostat kontrollü soğutma sistemi - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 3/8 Hp kompresör, R-134 gaz
* 10 adet GN ¼ - 65 mm küvet - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Plexiglass kapak
* Tahliye musluğu - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Servis çekmecesi
* İkisi frenli, dört adet hareketli tekerlek - Meze arabası satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meze Arabası AOR-471 MS:Motor soğutmalı ahşap meze arabaları modellerinden kaliteli masif ağaçtan imalatı yapılmış profesyonel meze arabaları fabrikası üretimi meze arabası modelidir.Meze arabası gastronom kaplar içindeki mezeleri R134a soğutucu gazıyla çalışan soğutma sistemi ve soğutma motoruyla soğuk tutar.Kompresörlü soğutması olan meze arabası haricinde buzla soğutma yapan meze arabalarının da satışını yapıyoruz - Meze arabası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok