x 


Metal Çekpas

İmalatçısından İndirimli Metal Çekpas Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Metal Çekpas Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Metal Çekpas Kullanışlı ekonomik endüstriyel Metal Çek
Metal Çekpas PAL-ZMR023 Özellikleri / Malzemesi Yerçek metal 55 cm Metal olarak üretilmiştir. Endüstriyel Metal Çekpas imalatı kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Yerçek metal 55 cm modelleri fiyatları, toptan Metal Çekpas çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 130,98 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:
Metal Çekpas PAL-ZMR023

Yerçek metal 55 cm  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
Yerçek metal 55 cm
Metal olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Metal Çekpas fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Metal Çekpas modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Metal Çekpas fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Metal Çekpas alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba sizinle görüşmek istiyorum toptan iş yapmak istiyorum bana adet olarak sık sık fazla adetler fazla lazım

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba. Bilgiler adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok