x 


Bar Tipi Buz Makinesi

İmalatçısından en kaliteli endüstriyel buz yapma makinalarının, sanayi tipi buz yapıcılarının, lokantalar restoranlar barlar oteller kafeler için buz yapan makinelerin en ucuz fiyatlarıyla satışı
Bar Tipi Buz Makinesi Çeşitleri SS-35: Profesyonel endüstriyel bar tipi buz makinesi modellerindendir. Bu buz makinası ile; lokanta, kafeterya, bar, otel, motel, restaurant, balık lokantası ve medikal ürünlerin ihtiyacı olan buzları rahatlıkla kendi mekanınızda üreterek müşterilerinize mükemmel ve hızlı servis imkanını ekonomik fiyata elde edersiniz. Üretimi kaliteli yapıldığından buz yapıcı fiyatları ekonomiktir. Sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi buz yapma makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu buz yapıcı bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Bar tipi buz makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 59.741,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bar Tipi Buz Makinesi SS-35

  • Günlük 33 Kilo Buz Yapan Parmak Şekilli Endüstriyel Buz Makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Çalışma Gerilimi 220 V 50 Hz
  • Soğutucu Akışkan Gaz Cinsi R-404 A
  • Günlük Buz üretme kapasitesi 33 Kg / 24 saatte üretim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Küp Buz Tanesinin Yaklaşık Ağırlığı 22 gram
  • Kendi İçerisindeki Haznede Buz Depolama Kapasitesi 15 Kilogram
  • Ölçüleri; 435x605x695 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Cihazın Net Ağırlığı 42 Kg
NOT: AKSAN; sürekli ürün geliştirme nedeniyle; cihaz üzerindeki özellik, şekil, teknik değişiklik hakkını saklı tutar
 
* Barlarda buz yapma makinası olarak kullanılan bu profesyonel buz makinesi 2 yıl garantili satılmakta olup, buz yapıcı yedek parçaları (motoru v.b. buz yapıcı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal bar tipi buz makinesi yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir buz makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize buz yapıcı makinenin bakımını tamirini servisini yaptırabilir, buz yapma cihazının yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel bar buz makinası bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bar Tipi Buz Makinesi SS-35:Günlük 33 kilo buz yapma kapasiteli Endüstriyel Buz Makinesinden; Sorunsuz buz alırsınız, buz ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Ürettiği buzları alttaki saklama haznesinde depolar, ihtiyacınız olduğunda buradan alarak kullanırsınız, ihtiyacınızın az olduğu zamanlarda daha çok ihtiyaçlarınıza hazırlık olması için; yapılan buzları derin dondurucu veya benzeri bir soğutucuya aktararak, kapasitesinden tam olarak faydalanabilirsiniz. Bu buz makinası ile; lokanta, kafeterya, bar, otel, motel, restaurant, balık lokantası ve medikal ürünlerin ihtiyacı olan buzları rahatlıkla kendi mekanınızda üreterek müşterilerinize mükemmel ve hızlı servis imkanını ekonomik fiyata elde edersiniz. Dilerseniz Villa ve evinizde de ihtiyacınız olan buzları küçük yapısı ve kolay kullanımıyla elde edersiniz. Şık bir görüntüsü, estetik dizaynıyla tamdır - bar tipi buz makinesi satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (3)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

kale buz makinası tamiratını sizde yaptırabilirmiyim ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Her marka buz makinasının tamirini-bakımını yapan teknik servis telefonlarımız 0212 3614581-0212 2974432-0212 2536412-0212 2375906 olup, Kale buz makinesi tamiratıda buz makinası teknik servisimizde yapılmaktadır. Buz makinalarının; buz yapmıyor,...

Her marka buz makinasının tamirini-bakımını yapan teknik servis telefonlarımız 0212 3614581-0212 2974432-0212 2536412-0212 2375906 olup, Kale buz makinesi tamiratıda buz makinası teknik servisimizde yapılmaktadır. Buz makinalarının; buz yapmıyor, buzu dökmüyor, su kaçırıyor, buz makinası soğutmuyor, buzlar bloklama yapıyor arızaları için tamirci servisimizi arayabilirsiniz 0212 3614581-0212 2974432

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok