x 


2.El Fagor Bulaşık Makinası

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan sebze doğrama ve parçalama makinelerinin 2.el ve kullanılmış olan modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
AFBM500 2.EL FAGOR BULAŞIK MAKİNASI:Self servis tepsisi porselen yemek tabağı çatal ve kaşık gibi yemek ekipmanlarının yıkamasını yapabileceğiniz bu Fagor marka 2.el bulaşık yıkama makinesi kaliteli malatı yapılan ve servisimiz tarafından gerekli kontolleri yapılmış olup tamamne normal çalışır durumda olan bir makinedir.İkinci el fagor bulaşık yıkama makinesi haricinde kuruluşumuzdan sıfır ve garantili bulaşık ve bardak yıkama makinelerinide satın alabilirsiniz. - Kafeler oteller restaurantlar büfeler endüstriyel mutfaklar için 2.el fagor bulaşık yıkama makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.083,34 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

2.El Fagor Bulaşık Makinası AFBM500

Kullanılmış Bulaşık Yıkama Makinesi - 2.El Fagor Bulaşık Makinası

 * Kullanılmış bulaşık yıkama makineleri bölümünde yer alan bu Fagor marka set altı 500 tabaklık bulaşık yıkama makinesi; gerekli bütün kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır.bu kullanılmış bulaşık yıkama makinesiyle mutfaklarınızda yemekhanelerinizde restaurant ve kafelerinizdeki çeşitli tabak yemek tepsisi çatal kaşık yıkama işlemlerinizi rahatlıla halledebileceksiniz.2.El Fagor bulaşık yıkama makinesi haricinde sıfır ve garantili bulaşık yıkama makinelerininde satışını yapıyoruz. - Endüstriyel mutfaklar oteller restaurantlar kafeler için 2.el fagor bulaşık makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2.el bulaşık yıkama makinası Fagor marka olup gerekli bütün kontolleri yapılmıştır

 * Piyasada 500 tabaklık olarak geçen bu bulaşık yıkama makinesiyle yıkayacağınız tabak çapına göre saatlik kapasite hesabı yapabilirsiniz - Kafeler restaurantlar oteller endüstriyel mutfaklar için 2.el fagor bulaşık yıkama makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yıkama sepeti 50x50 cm olan makinanın ölçüleri 60x60x82 cm'dir

 * Ayrıca elinizde böyle bir bulaşık yıkama makineniz varsa ve onarımını yaptırmak istiyorsanız; tecrübeli bulaşık yıkama makinesi tamircisi tarafından, bulaşık yıkama makinesi tamiri, servisi ve endüstriyel bulaşık ve bardak yıkama makinesi bakımı yapılır, sebze parçalama makinası parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedekparça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine yedekparçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * 2.el fagor bulaşık yıkama makinesiyle ilgililer;bulaşık makinası,fagor bulaşık makinası,kullanılmış bulaşık yıkama,bardak yıkama makinası,bulaşık makinası tamiri,kullanılmış fagor bulaşık makinası,endüstriyel tabak yıkama,tabak yıkama makinesi,çatal kaşık yıkama makinesi,bulaşık makinası,fagor tamir servisi,bulaşık makinası fiyatları,fagor tamircisi,endüstriyel bardak yıkama,

 * 2.el Fagor bulaşık yıkama makinesi haricinde sıfır 2 yıl garantili bulaşık ve bardak yıkama makinelerininde satışını yapıyoruz - Garantili bulaşık yıkama makinesi satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

AFBM500 2.EL FAGOR BULAŞIK MAKİNASI:Self servis tepsisi porselen yemek tabağı çatal ve kaşık gibi yemek ekipmanlarının yıkamasını yapabileceğiniz bu Fagor marka 2.el bulaşık yıkama makinesi kaliteli malatı yapılan ve servisimiz tarafından gerekli kontolleri yapılmış olup tamamne normal çalışır durumda olan bir makinedir.İkinci el fagor bulaşık yıkama makinesi haricinde kuruluşumuzdan sıfır ve garantili bulaşık ve bardak yıkama makinelerinide satın alabilirsiniz. - Kafeler oteller restaurantlar büfeler endüstriyel mutfaklar için 2.el fagor bulaşık yıkama makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok