x 


Küçük Fırın Brülörü

İmalatçısından İndirimli Küçük Fırın Brülörü Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Küçük Fırın Brülörü Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Küçük Fırın Brülörü Kullanışlı ekonomik
Küçük Fırın Brülörü M.D013.01 Özellikleri / Malzemesi 20x30 27”2 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Küçük Fırın Brülörü üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Fırın Brülör modelleri fiyatları, toptan Küçük Fırın Brülörü çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 154,88 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Küçük Fırın Brülörü M.D013.01

Fırın Brülör  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
20x30
27”2 olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Küçük Fırın Brülörü fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Küçük Fırın Brülörü modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Küçük Fırın Brülörü fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Küçük Fırın Brülörü alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok