x 


Krom Lav Taşı Izgara Beki

İmalatçısından İndirimli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Paslanmaz Kuzine Yanıcısı Ku
Krom Lav Taşı Izgara Beki M.D016.02 Özellikleri / Malzemesi 200x410 Krom olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Krom Lav Taşı Izgara Beki üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Lav Taşı Brülörü*2P 7LG modelleri fiyatları, toptan Krom Lav Taşı Izgara Beki çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 781,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:
Krom Lav Taşı Izgara Beki M.D016.02

Lav Taşı Brülörü*2P 7LG  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
200x410
Krom olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Krom Lav Taşı Izgara Beki fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Krom Lav Taşı Izgara Beki modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Krom Lav Taşı Izgara Beki fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Krom Lav Taşı Izgara Beki alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok