x 


Krema Çırpma Mikseri

Bayisinden en kaliteli kitchenaid krema çırpma mikseri modellerinin yumurta çırpmaya en uygun kitchenaid krema çırpma mikseri toptan satış listesi masa üstü kitchenaid hamur yoğurma mikseri fiyatlarıyla set üstü kitchenaid mutfak şefi robotu aksesuarları
Krema Çırpma Mikseri 5KSM175PSECZ:Krema karıştırmak için profesyonel krema çırpma mikseri fiyatları tezgah üstünde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kitchenaid krema çırpma mikseri modelleri masa üstünde yumurta çırpma mayonez karıştırma için kitchenaid mutfak robotu teknik şartnamesi evlerde pastanelerde kullanılan krema mayonez yumurta çırpma mikseri fiyatı özellikleri kitchenaid mikser ve mutfak aletleri türkiye bayisi küçük pastane tipi kitchenaid krema çırpma mikseri bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.713,09 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Krema Çırpma Mikseri 5KSM175PSECZ

- Elektrik Gücü (W); 300 - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Motor Tipi; AC (Alternatif Akım - Direct Drive)
- Gerilim (V); 220 - 240 - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Frekans (Hz); 50/60
- Maksimum Dönüş Hızı; 220 - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Minimum Dönüş Hızı; 58
- Hız Kontrol Tipi; Hibrit Elektronik - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ürünün Yüksekliği (mm); 360
- Ürünün Genişliği (mm); 240 - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ürünün Derinliği (mm); 370
- Net Ağırlık; 10,4 kg - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Brüt Ağırlık; 12,1 kg
- Önerilen Azami Un; 1.000 gram - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yumurta Akı (yumurta); 12
- Çırpılmış Krema; 1 lt - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kek; 2,7 kg
- Ekmek Hamuru (Sert Maya Hamuru); 2 kg - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Patates Püresi; 3,2 kg
- Kurabiyeler (Standart 5,1 cm); 108 adet - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Tamamı Metal Yapı - Güvenilirliği, Dayanıklılığı ve Sürekliliği Garanti Ediyor
- Tamamen metal esaslı tasarımı sayesinde, KitchenAid stand mikserler oldukça dayanıklı, uzun ömürlü ve eskimezdir - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kaymayı önleyen tabanda lastik ayakları, ağır kütleleri karıştırırken, karıştırıcıların masanın etrafında hareket etmesini önlüyor
- Direkt Güç Sabit Güç, Sessiz Çalışma ve Enerji Tasarrufu Sağlıyor - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Düşük enerji tüketimi ile en yüksek güç gerektiren işlemleri yapabilen üstün mühendislik ürünü bir motor
- Motor gücü direkt olarak çalışma alanındaki ekipmanlara veya güç merkezine monte edilen aksesuarlara eş zamanlı olarak aktarılır - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- V kayışı veya zincir yerine, karıştırıcıların dayanıklılığını arttırmak, sessiz çalışmayı sağlamak ve enerji tüketimini azaltmak için dişli çarklar kullanılmıştır
- Yörüngesel Dönme Hareketi Kusursuz Havalandırma, Hız ve Doğruluk Sağlıyor - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Rakipsiz yörüngesel hareket sayesinde, kase içindeki 59 değişik noktaya dokunarak, en geniş işleme kapasitesine sahip ürün
- Kendi ekseni etrafında dönerken aynı zamanda çevresinin tersi yönünde olacak şekilde dönüyor (Güneş etrafındaki Dünya gibi) - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yörüngesel dönme hareketi sayesinde, KitchenAid stand mikser, diğer stand mikserlere nazaran daha verimli, daha hızlı ve daha hassas karıştırır ve kabartır

Krema Çırpma Mikseri 5KSM175PSECZ:Krema çırpma mikseri benzersiz profesyonel tasarımı ile adeta bir uzvunuz haline gelir,hayal gücünüzü,becerilerinizi geliştirerek kendinizi yemek pişirme yoluyla ifade edebilmenizi sağlar ve her seferinde gerçek anlamda özel bir yemek oluşturmanıza yardımcı olur - Krema çırpma mikseri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok