x 


Et Kemik Kaynatma Kazanı

kemik-kaynatma-kazani
kemik-kaynatma-kazani-kulpu
kemik-kaynatma-kazani-ici
kemik-kaynatma-kazani-kapakli
Et Kemik Kaynatma Kazanı KAZAN 40X40:
Satış fiyatı 1.006,55 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Et Kemik Kaynatma Kazanı KAZAN 40X40

* Kalınlığı 2 mm. olan dövme alüminyum saçtan üretimi yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Kulpları kalın ve sağlam olup perçinlerle sabitlenmiştir
* İmalatında kullanılan metal saç yekpare alüminyumdur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Et Kemik Kaynatma Kazanı KAZAN 40X40:Sanayi tipi lokanta aşevi yemekhane restoranlarda kullanıma uygun et kemik kaynatma kazanı 40x40 cm ölçülerinde olup 44 litre et kemik kaynatma kapasitelidir - Et kemik kaynatma kazanı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (2)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

60x60x80 aliminyum salça pekmez kazanı istiyorum

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba İrfan bey, istemiş olduğunuz alüminyum kazanda en büyük 50 cm çapında ve 50 cm yüksekliğinde olan ürünümüz mevcuttur https://www.mutfakmerkezi.com/sut-misir-haslama-kazani-detail adresinden inceleyip sizin için uygunsa hemen alım...

Merhaba İrfan bey, istemiş olduğunuz alüminyum kazanda en büyük 50 cm çapında ve 50 cm yüksekliğinde olan ürünümüz mevcuttur https://www.mutfakmerkezi.com/sut-misir-haslama-kazani-detail adresinden inceleyip sizin için uygunsa hemen alım yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok