x 


İkinci El Su Sebili

İmalatçısından kaliteli ikinci el damacanalı su soğutucuları modelleri iki çeşmeli su soğutucusu satanlar fabrikası üreticisinden kullanılmış su sebili alış satış fiyatları alıcı iki musluklu ikinci el su sebili alanlar satanlar sıcak soğuk çeşmesi olan
İkinci El Su Sebili Çeşitleri SEBİL 2.EL: Temiz kullanılmış iki musluklu su sebillerindendir. İkinci el su sebilinin bir çeşmesi soğuk su verir, diğer çeşmesinden ise sıcak içecekler için kaynamaya yakın ısıtılmış su verir proje@mutfakmalzemeleri.com

İkinci El Su Sebili SEBİL 2.EL

 * Damacanalı su soğutucusudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış su soğutma makinesinin gerekli tüm kontrolleri yapılmıştır, çalışmasında herhangi bir problemi yoktur

 * Damacanadan gelen suyu hem soğutan hem de sıcak içecekler için ısıtan ısıtıcılı tank sistemi vardır

 * Sıcak su bölümünden alacağınız suyla çorba, salep, sıcak çikolata gibi içecekleri hazırlayabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Ayrıca elinizde böyle bir su soğutucunuz var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli su sebili tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel damacanalı su soğutma makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, mavi soğuk su musluğu, damlalığı, termostatı, kırmızı sıcak su çeşmesi gibi yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel damacanalı su sebili tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış su sebilleri haricinde sıfır 2 yıl garantili su soğutucuları, fabrika tipi depolu su sebilleri ve şebeke bağlantılı su soğutma dolabı satışını da yapıyoruz - İki yıl garantili sıfır su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Su Sebili SEBİL 2.EL: 2 musluklu sıcak soğuk su veren su soğutucuları modellerinden damacanalı su soğutucusunun üretimi profesyonel ev  ve işyeri tipi su sebilleri fabrikası imalatı kaliteli üretilmiş ve temiz kullanılmış biri sıcak diğeri soğuk su veren iki çeşmeli su soğutucusudur - Damacanalı kullanılmış su sebili satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok