x 


İkinci El Soğan Maydanoz Doğrama Makinası

2.El Soğan Doğrama Makinası:Soğan parçalama maydanoz doğrama lahmacun içi hazırlama börek içi kıyma yapabilen bu set üstü soğan maydanoz biber parçalayıcısı makina temiz kullanılmış sahibinden küçük bir endüstriyel mutfak robotudur. İkinci el maydanoz/so
İkinci El Soğan Maydanoz Doğrama Makinası ASDM99:Endüstriyel Soğan Doğrama Makinaları Sanayi Tipi Sebze Parçalayıcıları Yemekhane Sebze Parçalama Robotları Endüstriyel Çorba Mikserleri 2.El Soğan Doğrama Makinaları bölümündeki bu ikinci el soğan doğrama makinası Sirman olup temiz kullanılmış bir makinadır. Sirman dünyaca ünlü gıda işleme makinalarının üreticisi olup Sirman pastırma kesme makinası Sirman kıyma makinası Sirman et dilimleme makinası ve Sirman kaliteli patates soyma makinası imalatı yapmaktadır. İkinci el soğan doğrama makinası/maydanoz parçalama makinası satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 5.823,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

İkinci El Soğan Maydanoz Doğrama Makinası ASDM99

 * Set üstünde kullanabileceğiniz sağlam bir soğan doğrama-maydanoz parçalama makinasıdır - İkinci el soğan doğrama makinası/maydanoz parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2. El soğan doğrama makinasının kesme-parçalama bıçağı hız kontrollü olarak kademeli ayarlanabilir 

 * Kapak emniyet sviciyle kapağı açıldığında otomatik olarak durur - İkinci el soğan doğrama makinası/maydanoz parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu bakımdan ikinci el soğan maydanoz doğrama makinasını emniyetli olarak kullanırsınız

 * İkinciel soğan doğrama makinası 3 litreliktir - İkinci el soğan doğrama makinası/maydanoz parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2.El soğan doğrama makinasının markası Sirman olup; Sirman gıda işleme makinaları kalitesi dünyaca ünlü makinalardır

 * Ayrıca elinizde bu set üstü soğan doğramaz makinasından veya başka marka bir soğan maydanoz doğrama makinası veya sebze doğrama makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli soğan doğrama makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel sğan doğrama makinalarının ve sebze doğrama makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel sebze doğrama makinası ve soğan doğrayıcılarının tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 2 yıl garantili sanayi tipi sebze doğrama makinesi ve soğan doğrama makinalarının satışını da yapıyoruz. Yetkili satıcısından sebze-soğan doğrama makinalarının Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Soğan Maydanoz Doğrama Makinası ASDM99:Endüstriyel Soğan Doğrama Makinaları Sanayi Tipi Sebze Parçalayıcıları Yemekhane Sebze Parçalama Robotları Endüstriyel Çorba Mikserleri 2.El Soğan Doğrama Makinaları bölümündeki bu ikinci el soğan doğrama makinası Sirman olup temiz kullanılmış bir makinadır. Sirman dünyaca ünlü gıda işleme makinalarının üreticisi olup Sirman pastırma kesme makinası Sirman kıyma makinası Sirman et dilimleme makinası ve Sirman kaliteli patates soyma makinası imalatı yapmaktadır. İkinci el soğan doğrama makinası/maydanoz parçalama makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok