x 


İkinci El Milkshake Blenderi

Profesyonel kullanılmış smoothie yapma blenderi modelleri kaliteli ekonomik by kitchen vortex bar blenderi fiyatları sanayi tipi buz kırıcılı parçalayıcı bıçaklı içki blender fiyatları uygun fiyatlı kullanılmış blender fiyatı özellikleri
İkinci El Milkshake Blenderi BY KİTCHEN VORTEX 2.EL: Kullanılmış profesyonel endüstriyel tezgah üstü bar blenderi modellerindendir. Vortex blenderin üretimi kaliteli yapıldığından ve temiz kullanıldığından fiyatları ekonomiktir. Kavanozunun sökülmesi takılması teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi 2. el smoothie blenderinin fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu milkshake hazırlama blenderinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap detoks içeceği hazırlama blenderlerinin kullanımı temizlenmesi kasesini sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Buz kırıcılı by kitchen tezgah üstü blenderle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasının özel tamircisi servisinden cevaplanacaktır
proje@mutfakmalzemeleri.com

İkinci El Milkshake Blenderi BY KİTCHEN VORTEX 2.EL

* Milkshake ve smoothie hazırlamada kullanılan hazneli bıçaklı masa üstü detoks blenderidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 2.el bıçaklı kavanozlu karıştırıcının gerekli bütün kontrolleri yapılmış olup tamamen normal çalışır durumdadır

* Kullanılmış detoks yapma blenderi by kitchen imalatı olup vortex modelinde üretimi yapılmıştır

* 220 voltluk elektrikle çalışır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Milkshake, sebze püresi, meyve mix, kokteyl ve buz kırma yapımında kullanılır

* Ayrıca elinizde böyle bir tezgah üstü bar blenderiniz varsa ve onarımını yaptırmak istiyorsanız; tecrübeli otel tipi blender tamircisi tarafından, tezgah üstü blender tamiri, servisi ve endüstriyel parçalayıcı bıçaklı detoks blenderi bakımı yapılır, set üstü blender parçası satılır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için telefonumuz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

* 2.el vortex by kitchen detoks içeceği hazırlama blenderi haricinde sıfır 2 yıl garantili set üstü blenderlerin satışını da yapıyoruz - Garantili endüstriyel bar blenderleri satış telefonları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Milkshake Blenderi BY KİTCHEN VORTEX 2.EL: Kokteyl hazırlama blenderleri sos smoothie karıştırıcıları modellerinden bıçaklı kasesi olan profesyonel masa üstü blenderin imalatı by kitchen buz kırıcılı blenderleri fabrikası üretimi vortex modeli orijinal tezgah tipi sulu içki kokteylleri yapıcı kaliteli bar blenderidir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok